Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki mostanában szült az...

Aki mostanában szült az esztergomi kórházban, meg tudná mondani mit adnak, illetve adnak még ott valamit?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok mint: vastag betét pl.
2012. nov. 21. 14:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Mindkét név klassz !

Mondjuk mi Benő vagy Vazul nevet adtuk volna a fiúcskáknak (férjemnek ezek tetszenek).

A kislányunknak Sába lesz a neve :) Szinte senkinek sem tetszik, de ez még nem ok a változtatásra :)

2012. nov. 23. 13:31
 12/18 anonim ***** válasza:

Szerintem gyönyörű név a Sába. Nekem is tetszik. Dani (a nagy fiunk) Anna lett volna, ha lány, Soma pedig Véda vagy Dorina.

Ne törődj másokkal, szép nevet választottatok. Nem fog minden sarkon összefutni egy druszájával. :)

2012. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Szép nevek . Védáról még nem is hallottam, de az is nagyon szép !

Neked már féléves a kicsi, ki tudod magad pihenni ? Sokan mondják, hogy ha már megszületik, vége az alvásnak és szebbnek fogom látni a jelenlegi állapotom. Nem tudom, én így is alig bírok éjjel aludni, mert hát mindkét oldalam fáj már a fekvésben (kényelmetlen)

Te hogy kerültél a kórházba, elfolyt a magzatvíz és azzal be is feküdtél ? Természetes úton született a Soma ?

2012. nov. 24. 07:35
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom kipihenni magam, Soma nem túl jól alvó. De ez babafüggő, Dani mellett nem volt gond, ő folyton aludt. :)

A kórházba már befeküdtem túlhordás miatt 40+3 hetesen, aztán 40+5 hetesen délután elindult magától. Azt mondták betöltött 41. héten indítják csak.

Természetes úton születtek mindketten, Dani 6-, Soma 12 óra alatt.

A víz egyik alkalommal sem folyt el magától, Danit burokrepesztéssel indították (szintén 40+5 hetesen), Sománál közvetlenül a kitolás előtt repesztették.


Apás szülésre készültök? Nekem nagyon jó volt a férjem jelenléte. :)

2012. nov. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Az apás szülés még nem fix, annál is inkább, hogy lehet császár lesz.

Most olvastam, hogy adnak a kórházban is csomagot. Itt is adnak, ha igen mit tartalmaz ?

2012. nov. 25. 14:26
 16/18 anonim ***** válasza:
A babacsomagokra gondolsz? Ez mindenhol ugyanaz, a Felicitas csomag és valami nagy barna dobozos. Termékmintákat és prospektusokat tartalmaz.
2012. nov. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Itt írtak olyanokat is, hogy domestos meg ilyesmi volt benne. Mármint abba a csomagba, amit a kórházban adtak, 2012-ben. Persze lehet Esztergomban ezt nem adják.
2012. nov. 25. 15:54
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen, a nagy barna dobozban tényleg volt domestos. :)
2012. nov. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!