Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bejöhet apuka a császárra?

Bejöhet apuka a császárra?

Figyelt kérdés
Januárban kellene jönnie a kicsinek de sok tényezö miatt valószínü h korababa lesz és császáros.A SOTE2-n apuka bejöhet a császárra mert hallottam olyat h mostanában szült ismerösünkhöz bemehetett a férj viszont hallottam azt is h nem.Elöre meg kell beszélni vagy hogy van ez?Számít ha van fogadott doki??elöre is köszönöm!
2012. nov. 21. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon hiszem mert azért az csak egy nagy műtét.
2012. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves 1-es. Ha nem tudod miért írsz?


Kedves Kérdező! Szerintem érdeklődj a kórházban, mindenhol máshogy van.

Nálunk bennt volt a férjem, de én Miskolcon szültem. Amúgy volt fogadott orvosom, de nem hiszem hogy ez számít. Amikor bevittek az előkészítőbe szóltunk, hogy a férjem bejön és megmondták neki, hogy hol kell megvenni a steril egyszer használatos műtősruhát, hova menjen stb. Akkor még nem volt ott az orvos.

2012. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sote I-n is bent lehet:)

(budapest)

2012. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Majd megkérdezzük csak mint irtam konkrét ellentmondás ez a két infó amit kaptam ugyan arról a helyröl.Ezért érdekelne h aki mostanában szült a sote2 neki h volt.De köszönöm:)
2012. nov. 21. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Én más klinikán is szültem(2x császárral) és mindkétszer bent lehetett az apuka.
2012. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!