Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha császároznak akkor kapok...

Ha császároznak akkor kapok időpontot a kórházban előre?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés de még nem tudom pontosan de úgy néz ki a szemem miatt császározni fognak! Nincs fogadott orvosom akkor előre egyeztetnem kell az kórházzal vagy hogy működik?

2012. nov. 27. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Általában nem .Akkor is hagynak vajúdni,ha előre tudott,hogy vágni kell,mert szüksége van rá a babának.
2012. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Terhesgondozó orvosával meg kell beszélni, legalábbis nálunk, vagy azzal a dokival, aki megvizsgál. Ilyen esetben nekem tuti lenne választott orvosom. Programozott császárnál van időpont, igen.


Kedves előző, én egy mp-et sem vajúdtam a 3. gyerekemmel, programozott csaszi volt, előre tudtam, mikor fogok szülni.

2012. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem is azt mondtam,hogy mindig,hanem azt,hogy ha lehetőség van rá,hagynak vajúdni,mert úgy jobb a babának.
2012. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem programozott császárom volt. Annyit mondtak, hogy másnap reggel 6-ra menjek be. Nem volt fogadott dokim. Reggel előkészítettek, egy másik kismamával együtt érkeztünk, neki volt fogadott dokija, aki 9-re ki is tűzte műteni. Azt mondták, hogy utána én következek, hacsak nem lesz sürgős eset. De mivel én "ráértem", mert nem voltam "sürgős", így 14 órakor mindjárt hipp-hopp a műtőbe is kerültem. :S Addig vártunk a férjemmel, én persze étlen-szomjan. Semmit nem vajúdtam. Azt nem tudom máshol hogy működik. Talán csak rossz időben kerültem be, ha nincs sürgős eset, akkor hamarabb túl lettem volna rajta.
2012. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

off: utolsó nekem volt fogadott doki és reggel 8 helyett mégis délután fél 1-kor műtöttek.


Kérdező, a kórházban fognak veled időpontot egyeztetni, a kartonodon úgyis látni fogják, hogy császár és amint kiderül, hogy valóban az lesz-e, rá is fogják írni.


És még egy off: 2 programozott császárnál egyszer sem vajúdtam egy percet sem, két különböző kórházban szültem.

2012. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha lepontoztok sem tudom másképp leírni,hogy nem feltétlenül adnak időpontot.Nem csak programozott császár létezik,amiről ti beszéltek.Kapásból 3 kismamát ismerek,akiknek előre megmondták,hogy császár,mégis megvárták,hogy beinduljon magától a szülés.

A kezelőorvosod majd megmondja,ha itt az ideje,hogy mi lesz veled.

2012. nov. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A programozott császár lényege épp az, hogy nem hagyjak a nőt vajudni. Pláne nem akkor, ha szem problémái vannak....
2012. nov. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!