Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy, a Debreceni Klinikán...

Egy, a Debreceni Klinikán dolgozó szülésznő elérhetőségét szeretnék kérni. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 12:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem baj, köszönöm a nevet is!
2012. dec. 2. 10:10
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem is Magos Andrea volt a szülésznőm,nekem az orvosom ajánlotta.Igaz aznap (holnap lesz 3 hete) pont éjszakás volt,de én külön felkértem.A jövőben viszont elhagyja a szülésznői hivatást,sajnos.Pedig iszonyatosan profi és sokat segített!!!!
2012. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Láttam hogy írtátok hogy Dr. Orosz Gergő volt a fogadott orvos. Én róla szeretnék érdeklődni, hogy lejön ha vizsgálni kell, vagy NST van, és bejön ha hívod hogy szülsz? Mennyit szokott kérni a vizsgálatok alkalmával és a szülés után?
2013. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Tüncimókus válasza:
Szerintem ha bemész az ambulanciára vagy felhivod őket akkor meg tudják mondani hogy mikor van bennt a doki és a szülésznő, és akkor ott megkeresed. Vagy ha van teló számod és felhivod az a legjobb de ha nincs akkor az előző. Más is igy csinálja. Ha szerencséd van akkor mindig akkor hiv be amikor dolgozik, de szerintem nem vészes az se ha nem, mert időpontra hivnak mindig nst-re és kilehet birni a várakozást. Én két hete minden nap járok, kivárom a sorom, reggel korán kell menni.
2013. jan. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szutorné Erzsike elérhetőségét tudja valaki? Vélemények róla?
2013. okt. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!