Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha éppen zuhanyzom, honnan...

Ha éppen zuhanyzom, honnan vehető észre, hogy elfolyt a magzatvíz? Színtelen, nem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a zuhany alatt folyt el. Hidd el, észre fogod venni.
2009. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nem egy két percig folyik,meg hátnem felülről jön...
2009. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is megkérdeztem a szülésznőmtől és azt mondta hogy észre lehet venni,mert miközben folyik lökéseket lehet érezni.Összehúzódásokat.

34 hetes kiamami

2009. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem mielött elfolyott szinte pukkanást éreztem a pocakomba, mások is mondták ezt, és valóban nem 2percig folyik.nekem egész éjjel folyott, mire beindultak a fájások.

észrefogod venni ,ne aggódj

boldog babavárást, gyors,könnyű szülést kívánok.

13hós kisfiú anyukája

2009. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szivárgás indul be, akkor az valószínűleg hosszabb ideig fog tartani, mint ameddig zuhanyzol (hacsak nem állsz órákig alatta :o) , ha meg megreped az egész, az óriási csobbanással jár, nem lehet nem észre venni. Nekem az első szülésemnél a kórházban a doki kérdezte (csak a vége felé ért oda, addig a szülésznővel voltam), hogy elfolyt-e már, mire én mondtam, hogy nem tudom, ő meg mondta, hogy megvizsgálna. Amikor nekilátott, hatalmas csobbanás és óriástócsa alattam. Nekem mosolyognom kellett, mert egyből ez jutott eszembe, hogy mennyit aggódtam előtte, "mi van, ha nem veszem észre". Kizárt. :o)
2009. aug. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Adri baba ***** válasza:
100%
A fájásokat észre fogod venni,mert az követi!!
2009. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!