Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Boros Judit-István kórház-...

Dr. Boros Judit-István kórház-szült nála valaki? Mesélnétek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 00:05
 1/2 boygo válasza:
18%

Boros Judit doktornőnél történt szülésről írnék. A barátnőm kifakadt és elmesélte a szülés miden részletét, én többször elsírtam magam közben...és nem az örömtől. Úgy gondolom, hogy ezt az esetet nem lehet a szőnyeg alá seperni.

Bababarát kórházat és a természetes szülést előnyben részesítő szülésorvost kereset és hosszú kutakodás után talált rá a doktornőre.

A szülés előtt már csak néhány alkalommal volt a magánrendelésén, ahol hiába időpontra ment minden alkalommal átlag egy órát váratták. Én már itt kiakadtam, de nem is ez a lényeg.

A szülés helyszíneként az István kórházat választotta bababarát mivolta miatt. Mint kiderül valóban "bababarát" csak éppen az anyuka rovására.

A szülést egy hetes túlhordás miatt megindították majd több mint 24(!) órás vajúdás után, amikor a kismama teste annyira kimerült, hogy már sírva könyörgött, hogy vigyék a műtőbe, mert nem bírja tovább, még ráhúztak néhány órát és közben fásultan kántálták, hogy jajdejólcsinálja, nagyonügyes...stb.

Mint várandós kismama kérdem én miért kell ennyire megkínozni egy kiszolgáltatott szülő nőt??

Ez se nem bababarát (egy napig volt a baba a mama hasában a vajúdás alatt magzatvíz nélkül) se nem kismamabarát hely...ez vágóhíd.


A szülés után testileg lelkileg nagyon durván megtörve alig ismertem rá egykor életvidám barátnőmre.

A szülést követően két hónapig folyamatosan vérzett majd egy újabb műtét következett (másik kórházban másik orvosnál, mert rettegett visszamenni oda és ahhoz akinél szült) és kiderült, hogy császárt is elcseszték és ezért nem gyógyul. Jelenleg is nőgyógyászati kontrollokra jár emiatt és megfigyelés alatt tartják. A babát szoptatja de nagyon nagy árat fizet érte. Máig nem épült fel, árnyéka régi önmagának :(


Miért kell ezt csinálni egy kiszolgáltatott kismamával aki a szülés élményét akarja megélni? Ha pedig nem alakul úgy a szülés ahogy szeretné, akkor a orvos akiben megbízik miért művel ilyet?

Persze a honoráriumát szemrebbenés nélkül zsebre tette...


Ezek után én ezt a helyet és orvost messze elkerülöm, pedig a babarát hely miatt még gondolkodtam is róla.

2014. jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kedves 1! Te olyan szinten vagy buta, hogy az valami fantasztikus... Jobb lett volna, ha 8 óra múlva tolják a műtőbe? Tudod te hány anyuka jár a dr nőhöz, csak azért, mert nem nyúl rögtön szikéhez? Az, hogy nehéz a felépülése a barátnődnek, sajnálatos dolog, és valószínűleg már megoldódott. Ha vigasztal én ügyeletben szültem mindkettőt. Az elsőt császárral. Holnap lesz 5 éve, nem sikerült felépülnöm 100%osan, és soha nem is fogok... Boros drnő jó orvos, és nem véletlen! ;) Valakinek még jól jöhet ez az infó is, hiába 3,5 éves a kérdés.
2016. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!