Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Olyanok véleményét várom akik...

Répási Csilla0622 kérdése:

Olyanok véleményét várom akik 2012-ben szültek a debreceni kenézy kórházban?! Minden érdekel. Regényt is irhattok .

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én márciusban szültem ügyeletes dokinál.Semmi rosszat nem tudok mondani.Reggel 6-kor van első szoptatás,majd 3 óránként hozzák a picit este 9-ig.Elvileg babás szobák vannak már,ha akarod etetés után ott is hagyják a babát,de ha pihenni szeretnél el is viszik a csecsemősök.Fél nyolckor kis vizit,10 körül nagy vizit van.A kisviziten nem lehet rajtad bugyi,csak a betét,a nagyviziten már felveheted ,nem szólnak érte.Még a koszt is ehető,jó nem 5 csillagos szálló,de meg lehet enni.A szobák szépek,minden reggel takarítás ezerrel,fürdőszoba tiszta,kukák mindig ürítve vannak.A zuhanyzó is szép tiszta.Látogatás 14-től 17-ig van.Akkor egy emberhez 2 személy mehetett egyszerre látogatni,most nem tudom,hogy változott-e.Volt egy pár anyuka akivel öszebandázódtunk,nekik sem volt dokijuk,nem volt ebből hátrányuk.A szülőszobán azt hiszem 4 ágy van,nem biztos mire odakerültem nem volt eszembe,hogy megszámoljam :)Vajúdni egyágyasban vajúdtam ,az ügyeletes doki mindig jött,hogy mizu van,mehetek-e már a szülőágyra,nagyon rendes volt velem!!!!!Így hirtelen ennyi jutott eszembe,de ha van még kérdésed szívesen válaszolok! :)
2012. dec. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia

Köszönöm a válaszod nagyon részletes volt.

Ha valami eszedbe jut nyugodtan irj :)

2012. dec. 14. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:
egyre jobban úgy érzem a Kenézybe fogok szülni :D
2013. jan. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mikorra vagy kiirva?
2013. febr. 3. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!