Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés volt mikor...

Milyen érzés volt mikor először megláttátok a babátokat? Elhittétek hogy a Tiétek és hogy Ő rugdosott belülről? Első babát várjuk, de nagyon, és már jó lenne látni. Nagyon izgulok, milyen lesz a lányom, a szülés, stb 34 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

Még mindig hihetetlen hogy anya leszek, és fel fogom fogni hogy Ő tényleg az ÉN lányom?

Bocsi ha hülyeséget kérdezek, de már nagyon várjuk, és izgatott vagyok, nameg kíváncsi :)


2009. aug. 21. 20:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

De sokan írtatok! Köszönöm:) Olyan jó olvasni amit írtatok, már annyira várom hogy átélhessem! Most még a fájdalom sem rémít, pedig félek a szüléstől.

Nagyon sok boldogságot és jó babázást Nektek!

2009. aug. 22. 07:32
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

hát igen az előttem szólók összefoglalták a lényeget. kicsit sajnálom a pasiikat, mert ők soha nem fogják ezt a csodát megtapasztalni. 9 hónapig non-stop velünk van, érezzük őt (kivülről más mint belülről), vele együtt változunk, és mi szüljük meg, mi etetjük(ha szerencsések vagyunk és tudjuk) csodálatos

könnyű szülést

jó babázást :)

2009. aug. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egy csoda ami elötted áll.Kicsit irigykedem is::)pedig 4 hete szültem én is,még friss élmény.:)

Én fel sem fogtam h 31ora szenvedés,fájdalom után rajtam fekszik a drágám:)

Egy 7kellett mire felfogtam,és elért engem is az az euforia amiröl sokan beszélnek.akkor örömömben elsirtam magam mikor a kisfiamat altattam vissza hajnalban és dudoltam neki az édes kisfiamat:D:D

minden nap megnézem a szülöszobás képeket,,olyyan szépek:)

Minden jot Neked,könnyü szülést és utána kellemes baabázást kivánok!!

Üdv:4hetes Kukimano anyuja

2009. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Tuti én is sírni fogok :) Már "vágom a centiket" még 6 hét :)
2009. aug. 23. 10:08
 15/15 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóhoz hasonlóan irigyellek. 11 hete szültem.

Azonnal enyém lett a kislányom, egy pillanat alatt, ahogy a hasamra tették.

ÉS most, 11 héttel később lett hihetetlen, hogy akkor tényleg szültem... Annyira réginek tűnik és mintha nem is én lettem volna ott, de mégis! Érted ezt? Mert én nem.

Nagyon szép dolog előtt állsz, a mai napig jóindulatú irigységgel nézem a pocakos mamákat, de ha igaz, hamarosan a kistesón fogunk ügyködni!

Ahogy a napok telnek majd, egyre több hasonlóságot találtok majd a kislányotokban.

De hogy én anya lennék? Megkérdezték tőlem a szülésem után vagy 1 héttel, hogy és milyen az édesanyaság? Én meg mondtam megdöbbenve, hogy hát azt én honnan tudjam? Aztán a következő pillanatban rádöbbentem, hogy jéé, hát már én is tudom.

Könnyű szülést és sok boldogságot nektek!

2009. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!