Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bababarát, alternatív vajúdást...

Bababarát, alternatív vajúdást és szülést pártoló kórházat keresek karácsonyi szülésemhez, ajánlana valaki ilyet Pest megyében, lehetőleg az É-K-i térségben?

Figyelt kérdés
Nemrégiben költöztem Veresegyházára, a közelben, Vácban vagy Pestben gondolkodom. Sok mozgással szeretnék vajúdni, és ha nincs komplikáció, beavatkozás-mentesen, gátmetszés nélkül, semmiképp sem fekve szeretnék szülni! Tud valaki egy olyan kórházat, ahol ez lehetséges?
2009. aug. 22. 20:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Írtam privát e-mail-t, hogy iwiw-en megtalálsz és ha szimpik vagyunk, írj, nehogy bárki is azt higgye, vmi perverz írogat ilyesmit:-)

Elvileg tutira megyünk.

2009. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jó fej vagy, kiadtam priviben, hogy ki vagyok és még csak egy e-mail-re sem méltattál. Remélem azért minden ok Veletek, de írhattál volna, hogy mi a helyzet, jössz-e vagy sem.
2009. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem értem, én kaptam egy emilt és válaszoltam is, még telefonszámomat is megírtam, hogy egyeztessünk időpontot, erre nem kaptam választ. Csak most néztem meg újra ezt a kérdés-kiírásomat, ezért most reagálok. Azóta te talán már meg is szültél... Hogy ment? Minden jót nektek!
2009. okt. 10. 22:19
 14/15 anonim ***** válasza:

Én sem értem, nem kaptam semmit...megszületett a pici babám és nagyon jó a kórház is.

igaz, kb. 5percet volt velem az ügyeletes orvos, uis mire odaért, már kint volt a feje a picinek, olyan gyors szülésem volt. és gyönyörű a baba, de hát most már láthatod is az iwiw-en, mivel tudod ki vagyok.:-( de én még mindig nem, hogy Te ki vagy, mivel mint írtam, sajnos semmilyen üzenetet nem kaptam.

Szóval bátran ajánlom a Kistarcsai kórházat, ott is kérd majd az alapítványi két ágyas szobát napi 3000ért, mert ha 6ágyasba mész, mászkálhatsz ki a folyosóra intézni a dolgaidat...

Szép szülést Neked is!!!

2009. okt. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babádhoz, és remélem nekem is ilyen könnyen fog menni, mint neked! Én nem vagyok fenn az iwiw-en, csak a facebook-on.
2009. okt. 11. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!