Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a helyzet a homokzsákkal?...

Mi a helyzet a homokzsákkal? Igaz?

Figyelt kérdés

Az egyik kolléganőm azt állítja, neki azért lógott nagyon a hasa szülés után, mert neki nem raktak homokzsákot a hasára, hogy gyorsabban visszamenjen a méhe.


Ez igaz? Lehet ilyet kérni?


A legnagyobb félelmem, hogy ronda lesz a hasam...



2012. dec. 26. 10:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ettől én is féltem, és ronda is lett a hasam. De mikor a fiam megölel és megpuszilja a hasamat, nem érdekel az egész :) Nem igazán tudom, h mi ez a homokzsák, nekem azt mondták, h elég, ha egy sállal jó erősen megkötöm... Nem csináltam semmit a hasammal, mivel bele estem a szülés utáni depresszióba és így semmi nem érdekelt :(
2012. dec. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A homokzsákot közvetlenül szülés után rakták a hasamra, császár után 1 egész éjszakára.

Aki simán szült nem kapott!

2012. dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azt mondta hogy kb. 5-6 kilós, és a lényge hogy mihamarabb visszaálljon a méh eredeti mérete.

Álllítólag a barátnője hasára tettek.

2012. dec. 26. 11:17
 4/13 anonim ***** válasza:

Én 6 éve és 2 éve szültem 2 különböző kórházban, egyszer sem kaptam se homokzsákot, se semmit. Nem is tekertem magam körbe semmivel, semmit sem csináltam. A hasam mind2szer magától simán visszament; az elsőnél 1 hét után már nem is látszott, hogy szültem, a 2. kellett ehhez kb. 3 hét, de olyan lett, mint volt. Szerintem ez alkati dolog.

[viszont az első terhességem alatt állati csíkos lettem, de az is elhalványodott egy idő után]

2012. dec. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
János kórházban,kérdés nélkül raknak a császáros anyák hasára.Én kb 7 óra múlva levettem mert nehéz volt. 12 óra múlva felkeltem,és hasszorítót vettem fel(kapom majd a lepontozást:)) amit pár napig,csak nappal viseltem. 3. baba után is szépen visszament a hasam.
2012. dec. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem raktak ilyet a hasamra, bár én simán szültem. Szülés után mikor kitoltak a szülőszobáról, olyan lapos volt a hasam, hogy egy ismeretlen meg nem mondta volna, hogy most szültem.
2012. dec. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam homokzsákot (császár után), aztán mégis csúnya lett a hasam.

Aki "jobb" géneket örökölt, annak könnyebben regenerálódnak a kötőszövetek, a bőr, aki meg nem... hát az sajnos úgy jár, mint én.

2012. dec. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
en sem kaptam semmit, de mar szules utan azonnal lement a hasam, nem logott es nagy sem volt, viszont marha csikos, de engem mar nem zavar. 5 honapja szultem, halvanyodott sokat, meg lehet h fog. ne aggodj most ezen, sajna alkati kerdes is, de ha nem kapsz homokzsakot az nem egyenlo azzal h csunya lesz a hasad.
2012. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam homokzsákot császár után.A hasam nem szép,de terhesség előtt is ilyen volt.Úgyhogy nekem visszaállt eredeti állapotára.
2012. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen köszönöm a válaszokat! :-)
2012. dec. 26. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!