Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel szedhetem rendbe magam (fürdés, betét csere). János kórházba szült e valaki mostanában. Milyenek a higéniai viszonyok?

Figyelt kérdés
Ha megszülöm a gyereket gondolom nem rögtön adják a kezembe, hanem hagynak egy kicsit pihenni. Ha ez megvolt akkor odahozzák a gyereket ahol a többiekkel vagyok egyszobába, vagy egy külön részen láthatom a gyereket és foglalkozhatok vele egész nap.

2012. dec. 28. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Megszülsz, utánna téged letolnak az osztályra, a babát a csecsemő osztályt. Egybe nyílik a két osztály, egy helyen lesztek.

Szóval pihenhetsz, majd ha elég erős vagy hogy fel tudsz kelni, akkor elmehetsz le tusolni. Közös fürdő, wc van, mint régen a kollégiumokban.

Majd ha minden rendben, elmehetsz, és kitolhatod a babád a csecsemősöktől a kórtermedbe, és ott te foglalkozol a babáddal, de bármikor vissza is tolhatod, estére is leadhatod!!!

A kórterembe bemehetnek hozzád a látogatók, nem kell a foyosón fogadnod őket, És nem kell üvegen keresztül mutogatni a babát!!!

Szerintem szuper kórház, rendesek az ápolónők, a csecsemősök!

Az osztály le van pukkanva kicsit, de a szülőszoba szuper modern!


Inkább szülnék megint ott, mint most egy másik városban, Hol minden szép, új, de csak a folyosón ha kimegyek beszélhetek a férjemmel, a babàt csak üveg falon keresztűl mutathatom meg, vagyis be leszek zárva 3-4 napig!

Közös vajúdó van, na erre is kiváncsi leszek, hallgathatom ahogy más szenved mellettem, vagy engem hallgathat más...

2012. dec. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapja szültem a Jánosban...Nincs vajúdó,rögtön a szülőszobába kísérnek.Ha simán szülsz azonnal megkapod a babát,ha császárral akkor letolnak a szobádba és a párodnak kiadják a babát.Addig lehet veled a baba ameddig a párod ott van,hiszen nem kelhetsz fel.12 óra múlva felkelhetsz,onnantól veled lehet a kicsi,éjjel is. Van egyágyas szobájuk,de az fizetős.Általában mindenki kedves,segítőkész,kivéve egy csecsemőst. A vizit vicces:) megkérdezik,h vagy,de választ nem figyelik.kb 1 perc alatt lezajlik.Én ügyeletesnél szültem,de a doki minden nap lejött megnézni,h vagyok.Nem ért semmi hátrány,azért mert nem volt fogadott orvosom.

Egyébként van egy topik a hoxán:

[link]

itt sok kérdésre választ kapsz

2012. dec. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A János kórházban szültem, vagyis ott császároztak meg engem, én 14 órahosszát feküdtem utána.

Aztán adtak antibiotikumot, meg fájdalom csillapítót, meg azt mondták hogy cica mosdást csinálhattam.

Szóval akik császárosak azoknak nem megengedett a normális zuhanyzás, csak a cicamosdás.

A kórházban a csecsemősök nagyon aranyosak, de a szülőszobán az az egy szülőnő a nevére nem emlékszem az írtó bunkó volt velem.

A zuhanyzó a legpocsékabb, meg a legszarabb, meg a nem higinékus, volt.

A gyereket akkor hozhatod ki a csecsemő osztályról amikor akarod, de adott órán belül vissza kell vinni őket, amikor babafürdés van, meg amikor vizit van reggel.

Némelyik nővér segítőkész, de némelyik egyáltalán nem.

Meg ha nem adsz pénzt akkor szóba sem állnak veled a szülőszobán a szülőnővér.Én ezt gondolom erről a Kórházról.

2013. febr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!