Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Veszprémben a Cholnoky Ferenc...

Veszprémben a Cholnoky Ferenc kórházban tudtok jó nőgyógyászt, akihez terhesgondozásra és szülésre is lehet menni?

Figyelt kérdés
Várpalotán lakom, Veszprémben szeretnék majd szülni, ezért bejárnék Veszprémbe terhesgondozásra, hogy egy orvoshoz járhassak, és nála szeretnék majd szülni is. Tudtok árakat is esetleg? Tapasztalatok? Köszönöm előre is!
2012. dec. 29. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Itt van pár ajánlás.


[link]


Amit tudok mondani, a Török Árpádhoz ne menj, úgy vizsgált, majd odacsináltam, a nővéremet ő császározta, egy igazi tuskó.

2012. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia,nemsokára szülök a veszprémi kórházban. Akinél szülni lehet (akkor is ha nem ügyeletes) az a Vincze Gábor, Tallai Zsolt, Bagarus Sándor és még egy valaki talán, de nem tudom. Én első babámmal a Törökhöz jártam magánra, nagyon jó UH-os és nagyon rendes, türelmes-igen, tudom, csak a magánbetegeivel, szereti a pénzt, alig várta, hogy császározhassson, mert akkor tuti nála szülök, na de én nem engedtem! Végül a Tallainál szültem ingyen :) mert ő volt az ügyeletes. Most a Tallaihoz járok sztk-s rendelésre, van egy stílusa, úgy érzem magánrendelésen többet adna, de én így is kihúzom belőle ami engem érdekel. Hogy aztán kinél fogok szülni? Az még a jövő :)
2012. dec. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3 orvost lehet megfogadni, a szülés 100 ezer ft.


Én ügyeletesnél szültem, sokszor feküdtem bent a szülőszobán is, és már akkor úgy voltam vele, hogy mindegy, kinél szülök, mert mindenki rendes, normális volt.

Ha újra szülnék, sem fogadnék orvost, mert tényleg elégedett voltam mindenkivel!

2012. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Első!


Amit linkeltél, már igencsak idejét múlt...

2012. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát Székesfehérvár nem jó?
2014. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!