Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A babám ma nagyon lusta, alig...

A babám ma nagyon lusta, alig mozog valamit. Lehet, hogy készül a nagy eseményre? Nálatok hogy volt? 38 hkm

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, hogy lehet! Az én Fiam is lapított egész nap, aztán éjjel 2kor beindultak a fájások és hajnal fél 7re már meg is született. :o) Szintén 38 hetes voltam.
2012. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így vagyok vele,nemrég tettem ki a kérdést.

Ez az enyém:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2012. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ugyan azt kérdeztük? :)

Keményedések és enyhe görcseim nekem is vannak, és fájdogál a derekam. Kíváncsi vagyok, mikor érkeznek a babák. :)


Jujj, kedves 1.,de gyorsan ment neked, valami hasonlóval én is kiegyznék. :)


Mindig fel szokott ébredni a babó de. 10 körül, de ma nem, már azt hittem, vmi baj van vele, már mindent összeedtem, amire szokott reagálni, de csak 4 körül rúgott

egyet. Azóta néha-néha bejelentkezik, de nagyon lustika. :) Holnap megyek CTG-re, remélem, minden rendben lesz.


Kedves 2., mesélj majd, hogy alakulnak a dolgok! :)

2012. dec. 29. 22:36
 4/7 anonim ***** válasza:

2 es vagyok.

Nekem is fáj a derekam,meg a hátam is.

Az én babám is pont ezt csinálta ma. :D

Mindig bejelentkezik reggel olyan 11-12 között,ma meg nem így volt,majd vmikor 3 fele rugott párat,meg most este hébe-hóba,de ennyi.Lusta volt ma nagyon.

Nekünk kislányka lesz és első baba.Neked?

2012. dec. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen készül a szülésre,meg kicsi hely neki.
2012. dec. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam ez soha nem jelentett semmit. A férjem orvos, ő mindig azt mondta, hogy az, hogy nem mozog annyit, sokkal inkább pusztán az inaktivitást jelenti, egy kevésbé éber periódust, és esetleg véletlenül esik egybe a szülés megindulásával, ami a 38. héten már bármikor lehetséges. Hát amikor nekem ezt elmondta 38 hetesen, egy dinnyével a pocakom helyén, és úgy, hogy már szinte a wc-n laktam, kedvem lett volna világgá menni, de igaza volt. :) Front van egyébként, attól is lehet. :)


Kitartás, végül én is a 38. héten szültem, a baba egyik legaktívabb napján. A fájásokat is végigmozogta. :)))

2012. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekünk is kislányunk lesz! :)

Hát, a mai NST-t is szinte végigaludta, úgy kellett noszogatni, hogy produkáljon valamit.. :) Azóta viszont ébren van. :)

2012. dec. 30. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!