Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ugye ez nem komoly? Nem tudom...

Ugye ez nem komoly? Nem tudom elhinni

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..



7/10


A babákat nem katéterezik, hanem szondázzák. Amikor megszületnek, alaposan megvizsgálják őket, és ennek része az, hogy megnézik átjárhatóak-e a testnyílásai (száj, orr, popsi)...



Popsi katéterezés??? Nyugtassatok meg, hogy ilyen nincs!!


2013. jan. 6. 07:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam ilyenről,viszont a kislányomat 4 naposan katéterezték :O kiakadtam,de valahogy a vizeletet meg kellett vizsgálják...
2013. jan. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A kateterezes két esetben fordulhat elő. Az egyik bizonyos szívbetegségek esete, a másik pedig vizelet problémák. A popsit nem lehet kateterezni.
2013. jan. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ilyenről még én sem hallottam...
2013. jan. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeimet biztosan nem szondázták, csak a torkát szívták le. Biztosan tudom, mert mellettem tették rendbe, és a szemem le nem vettem egyikről sem. Pedig a két szülés közt 3 év volt.
2013. jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

Az én lányomnak a tüdejét szondázták, ráadásul a szemem előtt. Az orrán dugták le a csövet. A szülőszobán nem sikerült, ezért próbálták fenn az osztályon másnap. Sírva futottam ki a páromhoz.

Popsijába születése után minden babának egy pálcika szerűséget dugnak(apa mondta, mindkét gyerekünknek megcsinálták)

Illetve még szélcsövet kapott a kisebbik lányom, de azt inkább élvezte, jót tett neki, mert nem tudott kakilni.


Kétlányos 22hkm.

2013. jan. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Én most kérdeztem meg apát, nálunk egyik gyereknek se dugtak semmit sehova.

Mikor kibújtak, mindkettőnek szívták a nyákot a torkáról, de onnantól, hogy elvitték, apa egy pillanatra nem tágított, nézett mindent, és semmit nem csináltak a mérésen, egy kis mosdatáson ( a magzatmáz nagy részét rajta hagyták, de a vért lemosogatták róla) és az öltöztetésen kívül. (Bajcsy kórház, Bp,.)

2013. jan. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

popsi katéterezés nincs

és nem csinálnak velük olyat ami brutál fájdalmas

engem szondáztak babként és felnőttként is, kb. 5 mp-ig rossz, utána meg sem érzed

2013. jan. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, SZABÁLY, hogy megszületés után MINDEN ÚJSZÜLÖTTNEK meg kell győződni a testnyílásai átjárhatóságáról!

Ez annyit jelent, hogy szondát dugnak az orrába, szájába, popsijába.

Elhiszem, ha valakinél ezt nem végezték el, de akkor ez mulasztásnak minősül az újszülöttet ellátó részéről.

Újszülött-csecsemő szakápoló vagyok, mielőtt letámadnátok, de kérdezzetek utána szakembernél!!

2013. jan. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az enyémeknek akkor se csinálták. Lehet azért, mert mindkettő bekakilt, ahogy elvitték őket mosdatni:D
2013. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, ha bekakilt a baba
2013. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!