Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valkinek tapasztalata a...

Van valkinek tapasztalata a XVIII. ker. SZTK ortopédiájáról? 22. -én kell mennünk a kötelező ortopédiai vizsgálatra a 2,5 hónapos babámmal. Mennyi ideig tart a vizsgálat? Mit csinálnak vele?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy hány orvos van ott, tapasztalatom csak dr. Adonyi Ágnessel van. Nagyon szuper doktornéni :)

Maga a vizsgálat abból áll, hogy csinálnak egy csípő UH-t, utána a doktornéni is megvizsgálja a babát, ellát tanáccsal, megkapod a leletet, amire rá is van írva (de mondja is), hogy mikor kell kontrollra menni. A jó tanács: általában egy-másfél hónap, mire kapsz időpontot, ezt kalkuláld bele. Én két hete kértem időpontot (önálló járáskor vissza kell menni), január végére volt már csak. Beutalót ráérsz majd akkor kérni a gyerekorvostól, amikor már tudod, hogy mikor kell visszamenni, mert a beutaló csak 30 napig érvényes.

Általában sokan szoktak lenni, de nagyon pörgős az ellátás, de ezt nem úgy értem, hogy futószalagon dobálják ki a babákat, hanem úgy, hogy nincs felesleges időhúzás.

2010. dec. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2010. dec. 20. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!