Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menyire gyakori az en esetem?...

Menyire gyakori az en esetem? 37 hetes terhes vagyok.32heti vizsgalat es ultrahang ota nem vizsgalt meg az orvosom es ugy nez ki mar nem is fog se ultrahangra se vizsgalatra berendelni.

Figyelt kérdés
csak ctgre jarok hetente.ezeket az idopontokat adta meg majus 2.aig.majus 7re vagyok kiirva.
2011. ápr. 19. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Első babával engem se vizsgáltak. hüvelytisztasági vizsgálat se volt.


a 32. hét uh után már csak nst-k voltak és flowmetria.

2011. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt vizsgálat, csak a 38héten, hogy mennyire vagyok nyitva. Uh-ot néztek, a szülés reggelés és NST.
2011. ápr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mi az a flowmetria?
2011. ápr. 19. 09:58
 4/6 anonim ***** válasza:
36. héten volt ultrahangom és CTG. Semmi más vizsgálat a szülésig.
2011. ápr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a bab vérkeringésének vizsgálata. Megmutatja, hogy mennyire van elöregedve a méhlepény és a köldökzsinórban egészséges-e még a vérerek ellátottsága.
2011. ápr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megszületett azóta?
2014. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!