Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mostanában Bajcsyban szültők...

Tibor215321 kérdése:

Mostanában Bajcsyban szültők mit kérnek a babának?

Figyelt kérdés
Légyszí írja meg valaki aki mostanában szült Budapesten a Bajcsy Zsilinszki kórházban mit kérnek a babának? kb. miből mennyit vigyek? ha minden ok. melyik napon engednek haza? előre is ksözönöm!

2013. jan. 8. 09:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

sokat segítettetek mert jó idő eltelt 8 éves a nagylányom és elszoktam az ilyesmiktől. egyágyast lehet kérni ha üres ingyen? hányan vannak egyébként egy kórteremben?


7-es mikorra vagy kiírva?

2013. jan. 8. 18:26
 12/16 anonim ***** válasza:
fertőtlenítés: 3 éve odaadtam a cuccot a csecsemősöknek és ők megcsinálták. Most vittem mosogatószert meg sterilizáló zacskót (volt aki dobozt), a nőgyógyászaton (valahol az nst mellett) van egy mikró, ott meg lehet csinálni. Ha a férjem bent volt, elsétált vele, megvárta, nekünk így jó volt. Vagy létezik sterilizáló folyadék, akkor nem kell mikrózni se.
2013. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Itt 7-es.

Az egy ágyas szobával nekem szerencsém volt, egyszerűen oda raktak, pedig eszembe sem jutott, nem is gondolkoztam rajta, hogy egyágyast kérjek. Szóval szerintem a nem fizetős az csak véletlen alapon megy. Amúgy azt hiszem, max. 4 ágyas szobák vannak.

Hát, kiírva még nem vagyok, még most várom, hogy ez a hónap sikeres-e nekünk :-) Ezért írtam, hogy remélem, még az idén szülök ott.

Te mikorra vagy kiírva, Kérdező? Dokid van?

2013. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Sok sikert a babaprojekthez nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

márc 10-re vagyok kiírva de szerintem előbb meglesz.

itt a kórházban nincs dokim eddigi sztk-s nőgyógyászomhoz járok ide a kórházba csak a kötelező nagy uh-ra jövök 2x voltam 20. és 30. hetesen

első szülésemnél volt fogadott dokim de csalódtam nagyot nem lehetett elérni elutazott..... mikorra ki voltam írva pedig előtte 2nappal jártam nála vizsgálaton....

2.-nál nem volt és sokkal több odafigyelést kaptam.

remélem most is kifogok egy jó szülésznőt és ha végzi a dolgát majd kap valamennyit. egyébként tegnap mesélte egy 39hetes hogy az ő dokija itt 80at kér+ vizsgálatok. én inkább ezt a gyerekre költöm majd. egyébként is a szülésznő van ott legtöbb esetben tisztelet a kivételnek

2013. jan. 10. 16:23
 15/16 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van, én is sokallom a pénzt, amit terhesség alatt a dokira költ az ember ... Én ugyan "saját" dokinál szültem, de csak azért, mert ismerős. Szülésznőt nem fogadtunk, de maximálisan meg voltam elégedve a beosztottal, és valóban Ő van ott leginkább a szülésnél, a doki jóformán csak kitolásra jött be (persze menet közben be-be rohangált), de őszintén, a hasamat nyomta, a szülésznő segédkezett a lábam között :-) Szóval szerintem bárkit fogsz ki, jó kezekben leszel! Drukkolok, majd írd meg, mi volt! És köszi a jókívánságokat!

További kellemes babavárást és szép szülést, egészséges babát!

2013. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

kb. 7hét és meglesz. megírom feltétlen mi volt.

remélem kellemesen fogok csalódni a kórházban. Köszönöm!

2013. jan. 11. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!