Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdekelne milyen volt mostanáb...

Érdekelne milyen volt mostanában a Bajcsyban szülni? Esetleg Dr. Sulyok Csabánál?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én is a bajcsyban fogok, és kíváncsi vagyok
2009. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én november 23-án szültem a Bajcsyban, Dr. Sulyok Csabánál.

A szülészeten nagyon rendes volt mindenki. Választott szülésznőm nem volt, de mindkét szülésznő, aki akkor ügyeletben volt, nagyon kedves és segítőkész volt. Csakúgy mint a többi nővérke.

Előttünk 4 baba született pár órán belül.

A szülőszobák szépek és barátságosak, olyan, mintha nem is kórházban lenne.

A doki nagyon rendes volt, végig mellettünk volt a szülés alatt. Tulajdonképpen ő vezette le a szülést, a szülésznő csak kisegített! Sokat segített, nagyon határozott volt.

Mindig mondta, hogy mit csináljak.

Szegénynek nem lehetett egyszerű dolga velem, mert kemény szülés volt és kiabáltam rendesen.

Nem tudom, mire vagy kíváncsi, de kérdezz nyugodtan!

1 hós fiúcska anyucija

2009. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm a választ! Ha még itt vagy:

Megkérdezhetem mennyit adtatok neki és mikor? Indította a szülést? Nem siettette a dolgok menetét?

Én jan.5-re vagyok kiírva, a dokival eddig elégedett vagyok, de első baba és már nagyon izgulok.

2009. dec. 30. 16:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én december 24-én szültem a Bajcsyban. Nem a Sulyok volt az orvosom, de vele is találkoztam, normálisnak tűnt, és a szülésznőm is csupa jókat mondott róla.

Az előttem íróhoz hasonlóan én is csak azt tudom mondani, hogy kulturáltak a vajúdó-szülőszobák, van bordásfal, labda, kötél, fotel, és az egyikben kád és franciaágy is.

A csecsemősök is rendesek voltak. Igaz, maguktól nem nagyon mondtak semmit, de ha kérdeztem, készségesen elmagyaráztak mindent. Amitől a falra másztam, hogy egymással ellentétes dolgokat mondtak, döntse el az ember, hogy mi a jobb!

A kaja nem túl sok, reggelire 2 zsemle + felvágott vagy lekvár, ebéd leves (minden nap ugyanaz volt) + második, vacsi 1 zsemle + valami hozzá. Nekem ez nem volt elég.

Ha van valami konkrét kérdésed még, én is szívesen válaszolok.

2009. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Ki volt a szülésznőd? Gratulálok! Kis karácsonyi bébi...
2009. dec. 30. 16:25
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy ismerősöm választott orvos nélkül az ügyeletesnél szült a Bajcsyban néhány hónapja, és annyira le se tojták, hogy kis híján meghalt a baba, intenzívre is került napokra, mert komplikációk voltak, és egyedül hagyták őt a kitolási szakaszban... Persze választott orvosnál más a helyzet, ott minden az orvoson múlik. Az én gyerekorvosom körzete, de nekünk nagyon nem ajánlotta magát a kórházat. Bocs, hogy én csak ilyen negatívat tudok róla. Egyszer voltam ott a gyerekkel, de a szülészeten bent fekvő terhes nők közül minimum ötöt láttam bagózni a társalgóban.
2009. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én 2 hónapja szültem a bajcsyban.fogadott orvosom volt,Dr.Palczert Miklós!IMÁDOM!!A Sulyokról is jókat hallottam!Előttem szólóhoz,ezek szerint vannak kivételek,mert az én szobatársaim senkit nem fogadtak meg,mégis dicsértek mindenkit.én szülésznőt nem fogadtam,és nagyon kedves volt mégis mindenki!A társalgóban nem hiszem,hogy bagóztak,mert nem lehet,max.a teraszon.az meg az ő bajuk! Kulturált a szülőszoba,és sztem készséges mindenki!
2009. dec. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És hallottam sok olyat korházakban,hogy nincs ott a doki magánál a szülésnél,itt mind ott van.És azt nem értem,hogy a kitolási szakaszban hol volt a szülésznő?mert ugye sokan a szülésznőt istenitik,hogy ugyis ő vezeti le a szülést.pedig én se fogadtam,mégis ott volt a kitolásnál IS!
2009. dec. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

A 2. válaszoló vagyok.

Én megkérdeztem a dokit, hogy mennyiért vállalná a szülést és ő megmondta, hogy 70000 forinttal elégedett lenne.

Szóval annyi volt.

Másnap adtuk oda neki a pénzt, nem szülésnél.

Nekem reggel hétkor folyt el a magzatvizem, de nem jöttek a fájások, úgyhogy délután 3-kor kaptam infúziót.

Sajnos nehezen tágultam, úgyhogy rá is kellett segítenie.

Nagyon profi módon kezelt mindent.

Maximálisan elégedett voltam a dokival, sokat segített!

Viszont nem kaptam túl sok segítséget a négy nap alatt, amit bent töltöttem a kórházban.

1 hós fiúcska anyucija

2009. dec. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én júliusban szültem a Bajcsyban, de én csak jót tudok mondani:) A szülésznőm Magdika volt, aki egy tündér, rengeteget segített, viszont tény, hogy a csecsemősök csak akkor segítenek, ha kifejezetten kéred, van hogy nem használható a tanácsuk, de összességében nem volt gond, én örülök, hogy ott szültem.
2009. dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!