Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tolófájás, jósló fájás,...

Tolófájás, jósló fájás, vajúdás mihez lehet hasonlítani ezeket a fájásokat?

Figyelt kérdés
Honnan fogom tudni ha nem folyik el a magzatvizem hanem csak fájások jönnek.
2013. jan. 13. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is mindig ezt kérdeztem de ne aggodj észre fogod venni olyan fájások lesznek hogy le kaparod még a falat is csak öszinte akarok lenni veled mert az a legrosszab ha nem tudod mirre számics én meg voltam rémülve hogy mindenki üvölt nem voltam erre felkészülve. Rettentő nagy fájdalom semihez nem lehett hasonlitani és csak egyre esősebb és erősebb.


A josló fájás : Kisebb-nagyonn menszi szerü görcs

a vajúdás az kegyetlen a görcsöktől szinte tudatlanná válasz vagyis én szinte az voltam.

A tolófájás pedig nagyon fáj de olyan mint amikor jön a kaki de az nem a kaki hanem a baba.


De megéri hidd el, 6 kor szültem 9 kor már semmit nem éreztem belöle csak szédültem de nagyon :( 1 kor már nem annyira és estére nagyon jól voltam :) Mintha semmise történt volna :)

2013. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A jósló nekem olyan volt, mint egy nagyon erős menzesz szünetekkel.

A vajúdás eleje olyan mint a jósló, később olyan volt mintha 3percenként átmenne rajtam a vonat.

A tolófájásra nem emlékszem, annyira fájt, hogy szinte megszűntem létezni.

2013. jan. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a jósló nekem csak keményedés volt, azaz befeszült a hasam, és inkább csak kellemetlen érzés volt, mint fájdalom.


az otthoni vajúdásról nem tudok nyilatkozni, én oxitocint kaptam mert nem voltak fájásaim mikor elfolyt a vizem, így fogalmam sincs milyen ha az embernek nem indítják, hanem magától vannak fájásai. Az oxitocintól olyan fájásaim voltak hogy azt hittem ott halok meg, a keményedésekhez társult, iszonyatosan fájt, feszített a hasam belül, sugárzott a derekamba. Ha volt már nagyon durva migréned, akkor ez olyan, csak a hasadban és szünetekkel :)


A tolófájás a vajúdásos fájásokból alakult nálam, amikor már nagyon erősek voltak a fájások, akkor elkezdtem érezni, hogy picit tolni is kell közben. Ez az inger lett egyre erősebb fájásról fájásra.

2013. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nagyon jol leirtak az elozoek mindent, csak annyit meg a kerdesedre valaszolva hogy semmihez nem lehet hasonlitani. es ne aggodj fel fogod ismerni, en fajasgyengeseggel mentem korhazba, es azt is felismertem, mert nem voltak erosek a fajasok csak rendszeresen jottek, na de mikor megkaptam az oxit, ami ugye fajaserosito is elmeletileg, na hat akkor kapartam a falat keremszepen. brutalis volt, de megerte, es ne felj tole, en ugy fogtam fel igy is ugy is tul kell esni rajta, es jobb volt mint ha feltem volna. ahogy kibujik a babod es meghallod sirni, rarakjak a melledre elfelejtesz mindent.
2013. jan. 14. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tolófájás... Hááát, tényleg jön egy inger, leginkább székelési ingerhez hasonlít.

A josló fájás nekem is keményedés volt, a vajúdás...hát azt nemigen lehet megfogalmazni, nekem a rendes görcs kb 1000x-ese!

2013. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!