Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Bajcsyba kell vinni a...

A Bajcsyba kell vinni a babának ruhát vagy adnak a kórházba?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Adnak a kórházban.

8hós baba anyukája

2013. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
októberben szültem, adtak ruhát. pelenkát kellett vinni (textil és eldobható), cumisüveget, popsitörlőt.
2013. jan. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. jan. 15. 10:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Adnak, nagyon aranyosakat! Pelenka, popsitörlő, cumisüveg. Ha szeretnél vihetsz takarót is, de adnak és a benti is nagyon jó! A köldök ápoláshoz pedig ott adnak hozzávalókat.

Szeptemberben szültem ott.

2013. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Remélem jobb emlékeim lesznek innen mint amikor a Dél-pestibe szültem!:)

Még az érdekelne,hogy adnak hálóinget nekem és apukának a kórházi viseletet vagy venni kell?

Ti külön pakkokat vittetek(szülésre,magadnak és a babának) vagy egyben az egészet?

2013. jan. 15. 19:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én a saját hálóingemben voltam. Szülésnél közvetlen nálunk ez szóba se került, mert sürgősségi császár lett belőle, így apa nem volt bent, nekem meg nem volt szükségem hálóingre a műtőasztalon altatva :)

Külön pakkunk volt. Nem kell mindent bevinni egyszerre!

Volt egy szülős pakk. Egy baba-pakk. Amikor kiderült, hogy mikor mehetünk haza, akkor apa hozta a hazamenős pakkot.

Sajnos, mivel mi még nem számítottunk babára a 37. hét első napján, így még a babának nem volt összerakva a hazamenős ruhája, hát nagyon viccesen nézett ki azokban a 62-es ruhákban, amiket apa talált :D

2013. jan. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Végülis én 3 pakkot csináltam + majd a haza menős ruháit a picinak!:)
2013. jan. 17. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!