Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szeptember közepére kiírt...

Szeptember közepére kiírt kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
mindenkinek ilyen elviselhetetlen már a vége vagy csak én vagyok "kényesebb"?
2009. aug. 30. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem semmi bajom, akár el lennék még dec. végéig is.Egyet utálok, ha valami leesik a földre.Unom már a guggolásokat, így a férjem vesz fel minden leesett dolgot.Ja, és csak szél ne jöjjön, mert a baba úgy beindul, hogy majd kirúgja a hasfalam.Hát ez egyénfüggő, ki hogy bírja.Valaki már a hetedik hónapban is kínlódik.Kitartás!
2009. aug. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen azt hittem, h az első választ én írtam valamikor :)))). Dettó ugyan így vagyok én is, állandóan azt mondogatom, h nem érzem még, h lassan szülünk, mert olyan jól elvagyok/elvagyunk. Remélem ha kint lesz hasonló lesz a folytatás.
2009. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én sajna nem vagyok ilyen jól, mint az első két válaszoló. Bár úgymond fizikális bajunk nincs szerencsére, csak olyan hatalmas pocakot hordozok, (ami már vagy 2 hete lent van), hogy már ülni is csak úgy tudok, ha a hasam és a combom közé a ruhámat, vagy textilpelenkát hajtogatok. ahogy a bőröm összeér, mér szinte ég. Lehajolni, guggolni már egyáltalán nem tudok.

Az a szerencsém, hogy vizesedni egyáltalán nem vizesedek, így jöhetek-mehetek egész nap. Igazából semmi hasznosat nem csinálok, csak totyogok jobbra, balra.

Ja és már a mosogatóhoz sem férek oda!! Szóval fizikailag teljesen jól vagyunk, csak lelkileg vagyok kikészülve, mert úgy érzem magam, hogy semmire sem vagyok jó, még a háztartást sem tudom egyedül ellátni, egy vacak vázát nem tudok levenni a szekrény tetejéről.

Még az a szerencsénk, hogy van egy 5 éves kisfiam és ő kitölti a napjaimat, minig kell neki valami, ami miatt nem tudok unatkozni.

Kitartás nemsokára itt a vége!!

37 hetes kismama

2009. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én szeptember 18-ára vagyok bár a dokim szerint bármikor megszülhetek, mert nagyon lent van a manó és nyitva is vagyok 1 ujjnyira. (Vagyis voltam 6 nappal ezelőtt, lehet azóta még jobban...) Azt hiszem én nagyon szerencsésnek mondhatom magam ugyanis igazából semmi problémám nincs. Én még hajolni meg gugolni is tudok. Egészen addig, míg múlt héten a doki azt nem mondta, hogy bármikor elfolyhat a magzatvíz csavarogtam rengeteget. Igazából most is mennék, de valahogy annyira nem vágyom rá, hogy egy pláza közepén vagy a buszon folyjon el a magzatvíz... Úgyhogy azóta csak az autó és a párom társaságában tekergek. Takarítok, mint eddig, sütöm a sütiket, tornázok is.

Az alvás se lenne vészes, az egyetlen ami zavar, hogy néha nagyon éber vagyok éjjel. Tudom, ez ilyenkor teljesen normális, hiszen az ember izgalomban van, jár az agya, kavarognak az érzelnek így nem sokkal szülés előtt. De hál' istennek ez nincs minden éjszaka.

Ettől függetlenül, hogy ennyire jól bírom a terhességet, szeretnék már visszatérni a régi állapotomba.

Gyor és könnyű szülést mindenkinek!

2009. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!

még csak a 35. hetet taposom, de MÁR SEHOGY SEM JÓ!!!

A 3 éves lányom mellett én sem unatkozom, de éppen ezért állandóan fáj és kemény a hasam. Doki szerint lent van a pocim és feküdni kéne sokat, de azt meg már utálom...

csak még legalább 18 napot kéne kibírni:-)

2009. aug. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

36 hetesek vagyunk, vagyis már holnap 37. 2 napja elment a nyákdugó, és másfél napon keresztül voltak 5 perces fájásaim 1-1 órás szünetekkel. Most teljesen jól vagyok. Csak már nagyon türelmetlen...

2009. szept. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szeptember 19-re vagyok kiírva, de a dokim szerint előbb ki fog jönni a pocaklakó:)

ha valamit leejtek, otthagyom:) menni is elég lassan tudok, emberem pingvinnek hív:)

Sajnos ha fekszek, akkor is nagyon nehezen tudok megfordulni és a derekam állandóan fáj már. De ezt a kicsi időt már akárhogy is ki fogom bírni:)

kitartás mindenkinek!

2009. szept. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!