Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki szeptember...

Van itt olyan aki szeptember közepére van kiírva?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia én szeptember 10-re vagyok kiírva :-)

Az első gyermekem szeptember 11-én született kíváncsi leszek a 2. babám mikorra lesz meg :-)

2011. febr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én szeptember 12-re vagyok kiírva. Ti, hogy érzitek magatokat?


Nekünk panaszra nincs okunk. Volt egy kis barnás téma a 7. és a 9. héten, de már nyom sincs. Néha hányok, meg émelygek, de vannak napok, amikor semmi bajom. Ilyenkor szoktam kicsit aggódni, de a következő rosszullét észhez térít. :-) Nagyon várom, hogy ki is az, aki választott bennünket. Az első baba :-)


Szép napot nektek!

2011. febr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szept.22-re vagyok. Második baba lesz. Fáradékony vagyok, émelygek,meg nagyon kívánós... Szerencsére más nincs. Boldog,gondtalan Babavárást!:)
2011. febr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a 15:34-es vagyok , nekem az 5. hét végétől van hányingerem,szédelgés,fejfájás.. Az első gyerekkel (ő amúgy fiú lett) semmi bajom sem volt jókat ettem és jól is éreztem magam.Most meg nem tudok akkora adagokat megenni, hogy hosszabb időre kitartson és ezért is van hányingerem, az sem jó ha eszem az sem jó ha nem,na meg a szagok-illatok :-S Sajnos a vérnyomásom is kezd kicsit magas lenni így dolgozni sem tudok ,sokan mondják ,hogy valószínűleg lány lesz azért vagyok ilyen nyavalyás ...
2011. febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek kitartást és boldog babavárást kívánok!


Köszönöm a válaszokat!


A második voltam :-)

2011. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én szeptember 12-re vagyok kiírva. 1x esett le a vérnyomásom, más tünet nincs az álmosságon kívül.

2011. febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!