Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismami aki...

Van itt olyan kismami aki szeptember közepére vagy végére van kiírva, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 15:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Borzasztóan fáj a fenekem!! :-D

Semmi más "tünet" nincs. Még a bokám sem vizesedik,pedig a lányainknál már estére akkora volt,mint egy jókora tök :-)

Sem egy jósló,de még csak egy kis keménykedés sem! Kíváncsi vagyok,kibújik e valaha ez a gyerkőc!

Félek,hogy rosszkor akar majd kibújni.


És Te hogy vagy? Hanyadik baba? Kórházi cumó össze van már készítve? Fiú,vagy lány van a pocakban?


Üdv:2gyerkőcös,39hkm

2011. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
18-ára vagyok kiírva,kisfiunk lesz Bence lesz a neve.Első baba lesz már nagyon várjuk de ő sem siet kifelé még.Ma eléggé keveset mozgott szerinted ez nagy baj,mocorog csak nem annyit amennyit szokott?
2011. szept. 5. 15:55
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én már nagyon kész vagyok. Egyik orvos szerint 15-e a kiírt időpont, másik szerint 20-a. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mikor dönt úgy a csöppségem, hogy ki szeretne bújni. Nekem nagyon keményedik a hasam, voltak és vannak is jóslóim, a bokám pedig éjjel nappal akkora, úgy be van vizesedve, hogy alig tudok ráállni. Most jöttem haza múlt hét csütörtökön a kórházból emiatt. A táska már rég össze van pakolva, a babának pedig minden elő van készítve, csak meg kell születnie:)


Szép és könnyű szülést!

2011. szept. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem fog kibújni Bence! - ezt azért írom,mert nekem múlt héten egyedül az nst-kor volt aktív kedden,utána csütörtökig semmi,majd csütörtökön belendült,azután megint semmi,már kezdtem aggódni,erre tegnap megint aktív volt.


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!


Üdv:1. válaszadó (szept.11-re vagyok kiírva)

2011. szept. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

29-re vagyok kiírva második baba, így semmi sincs összekészítve, se táska, se szoba. :-/

Nem tudjuk a nemét, meglepi.

Az fiam a szülés előtt 1 nappal lelassult. Előtte rengeteget mozgott, rugdosott, de az utolsó napon nagyon nyugis volt.

Kicsit fáradtabb vagyok mint első terhességnél voltam de ennyi. Vannak gyakorlók, keményedések, de semmi vizesedés egyenlőre.

Sok sikert!!!

2011. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, egy kérdés! A vizesedés jelentheti a szülés közeledtét? Mert én már nagyon be vagyok vizesedve, de nem csak a lábam, hanem az ujjaim, az arcom és a szemem is. vannak erős keményedéseim és jóslóim is. Elvileg 10-15 napom van hátra. Előre is köszi a válaszokat, és még egyszer bocsi az off-ért!
2011. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kedves "Off-os" kismama!


A vizesedés jelentheti a szülés közeledtét,ha reggel is vizesedsz,nem csak estére dagad be a bokád!

Könnyű szülést és egészséges kisbabát!!

2011. szept. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a választ!
2011. szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én szept végére vagyok kiírva. Nálunk már nagyjából minden készen áll a kicsi fiam fogadására. Már csak őt várjuk. Első babánk. :) Eddig úgy volt, hogy be kell feküdnöm mert faros volt és császár lesz a vége. De a tegnapi uh-n már azt mondták irányba állt... Most aztán elkezdődik a várakozás! :D Nem vizesedem, de a derekam meg a medence csontom az nagyon fáj.

Boldog babavárást

2011. szept. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Szia!


Én szeptember 26-ra vagyok kiírva, de a szülésznőm már 2 hete azt mondogatja amikor csak meglát, hogy már lehet haza sem kellene mennem, mert tuti szülök. Eddig nem volt igaza. :) Sajnos én nagyon vizesedem már kb. 1 hónapja. A fejem, az ujjaim, és a bokám is és sokszor reggel is így ébredek, de csak nem bújt ki még a kisfiúnk. Szóval erre sem lehet mit adni. :)


Melyik kórházban fogsz szülni?

2011. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!