Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elítélendő, ha 20 évesen nem...

Elítélendő, ha 20 évesen nem utasítanék vissza egy terhességet? Részletek lent

Figyelt kérdés
Szeretném leszögezni, hogy NEM szeretnék MÉG gyereket, csak annyi, hogyha teherbe esnék, nem esnék pánikba, nem gondolkodnék azon, hogy megtartanám vagy sem, mert egyértelműen igen. Az abortusz szóba sem jöhet, kivéve ha beteg a baba. Van komoly kapcsolatom, hosszú távra tervezünk. Persze nem lenne egyszerű, főleg mert mindketten egyetemisták vagyunk, de azt gondolom, mindent meg lehet oldani, bármi jobb egy gyilkosságnál.

2013. jan. 24. 23:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Nem, sőt...nem a kortól függ az, hogy valaki mennyire érett az anya, apa szerepre....!Van aki korán felnő hozzá!Sokszor még előnye is van, hogy az anya fiatalabb...Minden jobb mint a gyilkosság!!!Én mindenkivel megnézetném a néma sikoly c.filmet!!!
2013. jan. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem elítélendő,ahogy az sem ha valaki az abortusz mellett dönt megfelelő indokkal!!! Anyum engem 19évesen szült!:D

Azt viszont nem tudom megemészteni ha valaki az abortuszt fogamzásgátlásnak nézi,vagy a helyett használja!:(

2013. jan. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem, én 21 voltam mikor szültem az első gyermekemet, a párom szintén. Azóta a harmadik babánkat várjuk, szépen lassan meglett mindenünk. Persze eleinte a szülei nélkül nem ment volna! Nem bántam meg sose, hogy ilyen fiatalon lettem anya, mellette befejeztem a fősulit is.
2013. jan. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket! Én sem tudom megérteni. Még várom válaszokat!
2013. jan. 24. 23:53
 5/22 anonim ***** válasza:
39%
Nővéremet 19 éves korában szülte anyukám, engem 22 éves korában. Semmi baj nincs ezzel, ez lenne a normális.:) Csak az iskola, meg a karrier miatt ez kitolódott rendesen... de inkább ilyenkor, mint 30-40 évesen...
2013. jan. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Teljesen egyet értek a 4. válaszolóval! Szerintem is ez a normális, bár tény hogy jobb lenne előbb befejezni az egyetemet. Egyébként engem is 21 évesen szült anyukám.
2013. jan. 25. 00:05
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
A kor miatt nem elítééendő sőt ez az ideális kor a szüóléshez, viszont így hogy nem dolgoztok és a semmire vállaljátok már igen.
2013. jan. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
25%
Ha az egyetemista alatt azt érted, hogy a szüleid tartanak el, akkor igen.
2013. jan. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
45%
Egyikőtök sem dolgozik, pénzt nem fogtok kapni sehonnan. Együtt éltek? Nem? Akkor még nem is ismered igazán! Egyetemet befejezni baba mellet? Szinte lehetetlen. Később meg a gyerek miatt nem fognak felvenni dolgozni sehova! Ez nem úgy megy ám, hogy "na majd megoldjuk valahogy". Egy gyerekhez ha nem is biztos, de egy minimális anyagi háttér kell. És az nem a szüleitek pénze! Ők nem mindig lesznek ott, hogy segítsenek!
2013. jan. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%

Nem ítélem el egyáltalán, sőt valóban ez a kor a legmegfelelőbb gyereket szülni, ha innen nézzük.

DE, azoknak is igaza van, akik az anyagi háttérről beszélnek. Legalább 2 éves munkaviszony után szülnék gyereket és persze az apukának is legyen munkahelye. Ezt vedd számításba. Nem véletlen szülnek már inkább 30 fele a nők. Nem mindegy, hogy 25 ezer forintot kapok, vagy 2 évig 70-100 ezret.

Egy ismerősőm is szült 21 évesen nemrég, de ő már 18 éves korától dolgozott és na persze talált magának egy 28 éves pasit, akinek jól menő vállalkozása van.

2013. jan. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!