Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elítélendő, ha 20 évesen nem...

Elítélendő, ha 20 évesen nem utasítanék vissza egy terhességet? Részletek lent

Figyelt kérdés
Szeretném leszögezni, hogy NEM szeretnék MÉG gyereket, csak annyi, hogyha teherbe esnék, nem esnék pánikba, nem gondolkodnék azon, hogy megtartanám vagy sem, mert egyértelműen igen. Az abortusz szóba sem jöhet, kivéve ha beteg a baba. Van komoly kapcsolatom, hosszú távra tervezünk. Persze nem lenne egyszerű, főleg mert mindketten egyetemisták vagyunk, de azt gondolom, mindent meg lehet oldani, bármi jobb egy gyilkosságnál.

2013. jan. 24. 23:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%

Miért lenne elítélendő?? Én pár hónappal a 21.-ik szülinapom előtt szültem. Tervezve volt és nem bántam meg egy percig sem. Persze mindenki megkérdezi, hogy nem bántam-e meg, meg, hog inkább még buliznom kéne, de kit érdekel a véleményük én boldog vagyok és ez a lényeg.

Persze nem egyszerű én is tanulok még, de nem biztos, hogy ha másképp csinálom akkor könnyebb lenne.

2013. jan. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok

Mi együtt élünk, még a terhesség előtt összeházasodtunk. Szóval ennyiben más a helyzet. Ti dolgoztok a suli mellett?

2013. jan. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
75%

Mi az a baromság hogy 19-20évesen inkább mint 30-40 ???

Ki mikor érett meg rá,vagy mikor alakultak úgy a körülményei.

30 évesen szültem ,szülhettem volna 20 évesen is a semmire ,olyan kapcsolatba hogy most itt rínék hogy mi lesz velünk ...

Nem a kérdezőnek szól, hanem az oktondi beszólásnak.

2013. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
61%

Kedves utolsó!

Teljesen igazat adok neked, nem a kor számít, hanem, hogy ki mikor érzi magát érettnek hozzá:)

Utolsó előtti voltam

2013. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem nem elítélendő sőt inkább becsülendő hogy nem az abortuszt választanád. Én is fiatalon szültem és nem bántam meg soha nem is fogom.
2013. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem én is fiatalon szültem 23 évesen. Viszont nekem fontos volt, hogy előtte dolgozzak és legyen egy normális gyedem. Mert 28 ezer ft-ból nem lehet megélni és azt is fontosnak érzetem, hogy ha párommal valami történne akkor ne dőljön be rögtön a családunk. Szép gyedet kaptam gond lett volna igen ha a párom nem dolgozott volna de 1-2 hónapig ha szűkösen is de megéltünk volna és ennek tükrében kértünk volna a családunktól segítséget. Albérletben lakunk és az első perctől kezdve magunk tartjuk fel szülői segítség nélkül. Ha ez megvan akkor nem tartom felelőtlenségnek ha együtt él az ember a párjával külön a szülőktől és mind két félnek van stabil keresete. Már amennyire a mai világban lehet stabil keresetnek mondani bármelyik jövedelmet.
2013. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem elitelendo ha megvannak hozza a feltetelek amirol paran mar irtak. Nagyon szep dolog fiatal anyukanak lenni de, ha az ember csak a fiatlsagat tudja adni a gyerekednek akkor szerintem meg varni kene vele mert ennel sokkal tobbre van szukseg. De ha ezek adodtak akkor tokeletes eletkor.
2013. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
47%
És ha 60 évesen érzed magad érettnek, akkor mi van? :) Gondolkozzatok már... aki idősebben szül, ott nagyobb az esély a betegségek kialakulására is, na meg mire felnő a gyereketek, már tarthat el titeket... Ezen is elkéne gondolkodni, nem mások véleményét szapulni.:)
2013. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
22%
Fiatalon szülsz is elárvulhat hamar ,és akkor sokra mentél az elméleteddel ,a kor az egy állapot.
2013. jan. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
68%
20 évesen lettem terhes, a 21. születésnapom után 2 héttel szültem. A baba nem volt tervezve, egyáltalán nem bántam meg, szépen lassan meg lett mindenünk. A párom 7 évvel idősebb tőlem, a "nagy"fiunk pedig 3 nap múlva lesz 1 éves :)
2013. jan. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!