Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szt Imrében milyen élmény...

Szt Imrében milyen élmény volt a szülés? Mindennel meg voltál elégedve?

Figyelt kérdés

Ott tényleg nagyon törekednek a gátvédelemre ? kádat használhat az is akinek elfolyt a magzat vize is ? Babákat üvegen keresztül lehet megnézni ?

Minden tapasztalat érdekel !


2011. jan. 3. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szülésznőtől függ, nekem mindkétszer választott szülésznőm volt, nem repedtem, nem vágtak, szülés után 2 órával már törökülésben ültem az ágyban. Olyat kell választani, aki az alternatív szüléseket részesíti előnyben. Kádat lehet használni, nekem mindkétszer belekakiltak a magzatvízbe, így nem így már nem mehettem a kádba. Babákat üvegen keresztül lehet mutogatni, kitolod a folyosó végére és ott megnézheti a látogató.
2011. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó élmény volt mind a kettő szülésem. Lehet hogy szülésznőtől is függ. Elsőre az ügyeletesnél szültem (doki is az volt) másodszorra csak a szülésznőt fogadtam aki az elsőnél is ott volt. Mind a kétszer sikerült az alternatív szobába mennem, franciaágyon, gyertyafénynél zene mellett... Első alkalommal a kádban vajúdtam, másodszorra nem mert gyorsan jött a baba. Csak ajánlani tudom mindenkinek, választott doki nélkül is nyugodtan lehet szülni az ügyeletesnél és nem kell százezreket fizetni. Gátvédelemmel szültem mind a kétszer és ahogy az előttem szóló is írta, 2 órával a szülés után én is simán guggoltam. Az ellátás jó, a babát csak üvegen keresztül nézheti meg a látogató, de rendjén is van ez így. A csecsemősök is kedvesek, sok a dolguk, de ha kérdezel szívesen válaszolnak. Ha nem, akkor hagynak békén. A kaja nem a legjobb, azt hozatni kell be, de azt a három napot ki lehet bírni.
2011. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja, én is minden nap hozattam be kaját, mert a benti szinte ehetetlen, de így van ez minden kórházban
2011. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én két hete szültem ott, választott orvosnál és szülésznőnél. Mindketten csodálatosan viselkedtek, pedig még most sem tudják, mennyi pénzt fognak kapni, mert csak a 6 hetes kontrollra viszem. A csecsemősök és gyerek orvosok kifejezetten bunkók. Tisztelet a kivételnek, bár én olyannal nem találkoztam. Én nagyon finnyás vagyok, de a kaját legtöbbször megettem, de kellett kiegészítés otthonról. A babát tényleg csak üvegen keresztül lehet megnézni. Kádban is vajúdtam, sétáltam is, volt gyertyafény, zene, minden, amit el lehet képzelni. A gátvédelem nem lett 100%, mert kicsit repedtem.
2011. jan. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!