Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az ajkaitok megdagadtak...

Az ajkaitok megdagadtak szülés előtt, vagy megváltozott?

Figyelt kérdés
Én ma vettem észre, hogy kicsit, mintha fel lenne dagadva a felső ajkam. Ez összefüggésben van a szüléssel? Csak mert már többen mondták, hogy volt, aki tapasztalta.
2013. jan. 29. 16:12
 1/7 gabszem ***** válasza:
igen, legtöbbször a szülés elötti hetekben/napokban dagadnak meg az ajkak, nekem az utolsó 1-2 hétben
2013. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én 39+3 hetes kismama vagyok és remélem, hogy csak napok vannak hátra, sőt inkább remélem, hogy csak óráim... :)
2013. jan. 29. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hogy össze függ e a szüléssel de 2-3hete vettem észre hogy meg van dagadva és vérbő! És egy hete be is indult a szülés 34hetesen! (vissza tudták tartani hál istennek) szóval létezik hogy van összefüggés?!
2013. jan. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen,kb.duplájára dagadt és elfehéredett a szám mintha nem lenne benne vér és az orrlyukaim is ki voltak tágulva.Ez 2 nappal a szülés elött volt.
2013. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lányom születése előtt 4 nappal már olyan volt a fejem mint egy lufi..be volt dagadva a szám és az arcom..nemrég néztem vissza a fényképeket...hát, privát mappába tárolom a képeket mert elég borzalmasak:D
2013. jan. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 37.héten született a lányom, előtte 1 héttel már mindenki azt mondogatta, hogy fel van dagadva a szám, meg az arcom is. Én nem láttam magamon (vagy nem akartam látni, mert én abban voltam még van időm). Szülés után mikor visszanéztem a képeket ami az utolsó héten készült, hát tényleg eléggé fel volt dagadva a szám is, meg az arcom is olyan fura volt.
2013. jan. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szám már elég korán elkezdett dagadni, viszont szülés előtti reggelen azt vettem észre, hogy az orrom is jó nagy. Van összefüggés, csak pontos dátumot nem lehet belőle számolni.
2013. jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!