Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A striák szülés után elmúlnak...

A striák szülés után elmúlnak vagy csak kifehérednek?

Figyelt kérdés

Eddig még csak a mellemen van körbe,jó sűrűn,és úgy veszem észre még nincs vége.Már nagyon csúnya,csak azt szeretném megtudni hogy ha el is múlik,akkor kb mikor,ha nem akkor pedig mikor fehéredik ki?Meddig lesz ilyen csúnya?Kérlek irjatok.

23+4 hetes kismami


2009. szept. 2. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hát sok jót nem tudok mondani. Nekem 80/c volt szülés előtt a cicim Miután belövellt a tej szanaszét repedt rajt a bőr a súlytó, úgyhogy kivágott felsők elfelejtve. A hasam ugyane. 35. hétig semmi, utána egy hét alatt szétrepedt, az egész hasam olyan, mint egy nagy pókháló, szóval bikini is elfeljtve. Még mindig csúnya, igaz már nem piros, de szerintem undorítóan néz ki. 15 hónapja szültem.


Neked több szerencsét kívánok hozzá.

2009. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Sajnos nem múlik el, nekem is nagyon csúny lett a hasam, combom és a fenekem is mint egy zebra, még csak három hete szültem, de az egyik ismerősöm már 13 éve szült és neki sem múlt el csak kifehéredett, míg a manóm a pocakban volt én is ezen rágódtam, hogy hogy fogok kinézni, de megérte mert kárpótlásul van egy gyönyörű szép kislányom,

Boldog babavárást,

3 hetes kislány anyucija:)

2009. szept. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy éve szültem és nekem sem múlt el pedig kentem mindennel. nehezemre esik elfogadni, de ez van sajnos. ez alkati dolog is, mert van akinek aztán egy sincsen.
2009. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlni nem fog, csak halványodni...
2009. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem múlik el, de nem szabad úgy tekinteni erre, hogy undorító. Ez a terhességgel együtt jár, természetes jelenség, és ezért senki nem fog megbámulni a strandon. Lesz egy gyönyörű kisbabád, mindent megér.
2009. szept. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Rendesek vagytok.Próbálom elfogadni.
2009. szept. 3. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!