Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szombatra vagyok kiírva. Az...

Szombatra vagyok kiírva. Az orvosom tegnap azt mondta, ha utána hétfőig nem lesz meg, megindítaná kedden. Belemenjek? Az orvos legfőképp azért mondta ezt, hogy ne kelljen minden nap bemennem a kórházba vizsgálatokra. Engedjem hogy megindítsa?

Figyelt kérdés
Félek az indítástól nagyon és persze reménykedem hogy addigra kibújik a kisfiam.

2013. jan. 30. 11:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én nem bántam volna ha megindítja.Szerencsére 40+2-re megindult a szülés,de nekem is minden nap kellett már a kórházba járnom,ráadásul oda voltam rendelve 7-7:30-ra.


Ha magától indul akkor is lehet császár.Nekem is vajúdás alatt döntöttek császár mellett.Én belemennék.Nem mindenkinek lesz indítottból császár.

2013. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Én nem császárral szültem, hanem hüvelyi úton. Ezt elfelejtettem írni. Nem mindenképp lesz operáció az indítás miatt.
2013. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Végül bejartam minden nap nst-re es 40+5-nel beindult magatol a szules. Csodas kisfiam szuletett :) aki most mar 8 honapos. Sajnos vakuumra volt szukseg, de igy is azt mondom hogy konnyu szules volt! ! Még fajdalomcsillapitast sem kellett kernem!
2013. okt. 13. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!