Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kötényhasam lett 2 császár...

Kötényhasam lett 2 császár után. Milyen indok kell a műtéthez, hogy támogassa a TB? Ti megcsináltatnátok?

Figyelt kérdés
Ha sikerül is valaha lefogynom, lógni fog a bőr. Totál oda az önbizalmam, elég ha tükörbe nézek, sírógörcsöt kapok. Nem szeretek kimenni az utcára, tiszta depi vagyok. Az egész életemet negatívan befolyásolja a külsőm.(párkapcsolat, álláskeresés) Nincs olyan ruha, amiben elviselhetően nézek ki.Más is érez így, vagy tök hülye vagyok? Ne írjátok, hogy gondoljak a 2 szép és egészséges gyerekemre, mert nem csak anya akarok lenni , hanem nő is!
2010. jún. 27. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

^3^ ez egy képzeletbeli puszi volt neked:) Az utolsó mondatod második fele megindított:) Tudd,hogy nem vagy egyedül:)


A kérdésre válaszolva, úgy tudom,hogy pszcihiáter szakvéleménye kell és akkor megadják. Ha tényleg full depressziós vagy ettől,márpedig amit leírtál az alapján ez depresszió, akkor elvileg a doki adhat szakvéleményt:) Én legalábbis pont itt olvastam így:)Hogy aztán mennyi igaz ebből és mennyi nem azt nemtudom.Legjobb ha a tb honlapjára felmész és ott egész biztosan le van írva:)

2010. jún. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy adnának erre Tb-t a barátnőmnek sem adtak szakvéleménnyel sem! Sajnálom, tudom mit érzel!
2010. jún. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem detto :(

Gyakorlatilag nincs olyan ruha, amivel ez eltakarható, levetkőzve pedig tényleg a sírógörcs kategória. Nem tudom mi lesz ha elmegyünk majd nyaralni és le kell vetkőzni.

Nálam is pszichés problémákat okoz, nem beszélve a szexról rosszabb napokon, illetve az emberek reakciójáról, ami mindenképp rossz, legyen az bármi. Ha sajnálnak, akkor azt utálom, de a legjobb, amikor jön a "nemigaz hogy ezzel nem lehet semmit csinálni!" De, igaz, minél jobban fogyok, anál jobban lóg és a kirepedt, kinyúlt bőrt a hasizom sem teszi helyre.


Na de hogy a kérdésedre is válaszoljak, szinte lehetetlen ezt tb alapon megcsináltatni, talán a pszihiáter az működhet, de én ilyenekbe meg nem vágok bele.

A másik fele, hogy életmentő dolgokra nincs pénz az eü-ben, nem hiszem, hogy egy esztétikai műtétre lenne.


Nem tudom neked mennyire gáz, de nekem nem csak a bőröm lóg, hanem az egész hasfalam előre áll, mert az izomrostok szétválnak, így nem is lenne elég egy sima hasplasztika, hanem hasfal rekonstrukció kellene, ami már 1 millió körül van...

2010. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a tb állja ha sérved van mert az életveszélyes állapot a kötényhassal együtt
2010. jún. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy 3. gyerek után állja a tb. Hát, én nem jártam utána, mert tutira nem akarok harmadik gyereket.
2010. jún. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2010. jún. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat és a biztatást! Azt hiszem két műtét után már nem vállalkoznék egy harmadikra, mert nekem is hasfal korrekció kellene, előre áll a gyomrom is, mint akiről levágták a fűzőt.
2010. jún. 28. 07:26
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja, elfelejtettem: voltam már High care centerben is, ott is azt mondta a kozmetikus, hogy nem akar megijeszteni, de ez műtétet igényel, pedig ő nem is szakember! Persze nem is használtak semmit a kezelések, de ajándékba kaptam...
2010. jún. 28. 07:33
 9/12 anonim ***** válasza:

17:34-es vagyok. Sajnos nekem is ezt mondták. Kozmetikusom csinál mindenféle iszonyat drága kezelést, de azt mondta, hogy nem akar lehúzni, ez sebészt igényel.


Viszont a műtét meg akkora heget csinál, hogy én már nem is tudom melyik a rosszabb :(

2010. jún. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ikrek szülése után ingyenes a műtét.
2010. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!