Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha othon megy el a magzatviz...

Ha othon megy el a magzatviz mit tesztek a bugyitokba a korházig?

Figyelt kérdés
Elég egy sima éjjeli betét vagy feltétlenül inkontinencia betét kell? Tapasztalatok ?
2009. szept. 4. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább tena lady, az a biztos.
2009. szept. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha folyik a magzatvíz nem elég az esti betét. Tena , de lehet abból is kell több!

2009. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én reggel 10 körül kezdtem érezni az első fájásokat, délutánra egyre sűrűsödtek, mígnem este fél tízkor elkezdett folyni a magzatvizem. Én már egész nap és a kórházig is maxi tisztasági betétet használtam. Ott aztán öntöttek rá valami folyadékot, ami megzöldült, így tudták, hogy már a magzatvíz folyik (nekem nem hittek). Aztán nézett meg a doki. Megjegyzem, nem ömlött belőlem a magzatvíz. Másnál lehet, hogy erőteljesebb volt.
2009. szept. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Valaki azt mondta hogy ő egy törölközőt tett oda,az nem ázik át?
2009. szept. 4. 17:32
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia.Én (is) törcsit használtam, mert ömlött belőllem a

magzatvíz (persze ikreknél a magzatvíz is több), oda 5 tena lady is kevés lett volna...és tényleg nem áztam át:)

2009. szept. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért de hogy használtad a törölközőt vagy hogy öltöztél fel rá?
2009. szept. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha otthon menne el a magzatvíz, fognék 1-2 türcsit és azt tenném a lábam közé. :) Majd meglátjuk hogy alakul.

Minden jót kívánok!

35 hetes kismami

2009. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok. valaki azt mondta hogy a tena betét nagyon kicsi ilyesmire, inkább szülés útánra jó, és inkább felnőt pelenka vagy törölköző a bugyiba és még akkor is jó ha még valami nejlont is teszel hogy ne ázzál át. Igaz ez? Én feltehetőleg taxival fogok a korházba menni és nem akarok semmi meglepetést. Persze ilyen felszereléssel csak soknya jöhet szóba. Ti hogy gondoljátok?
2009. szept. 4. 22:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a szülésfelkészítőn kifejezetten kérték akinek el kezd folyni a magzatvize azonnal feküdjön hanyatt és hívjon mentőt. Nagy a veszélye hogy a köldökzsinór előre sodródik a vizzel és beszorul, a magzat pedig nem jut oxigénhez. Nálunk ez a megszokott, hogy így kerülnek be ezek a kismamák a kórházba.
2009. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nemrégiben szültem ikreket és az egész hajnalban azzal indult, hogy elfolyt a magzatvizem. A folyás erre gyenge szó, ömlött belőlem, ezért azonnal törülközőt kellett használnom. A kórházig tartó utat is egy törülközővel a lábam közt tettem meg (plusz volt még egy a fenekem alatt is, hogy az autó ülése biztosan ne legyen olyan). Én nadrágot vettem fel és rá hosszú felsőt, de igazából akkor az se izgatott volna, ha látszik a kidudorodó altestem (a kórházban szerintem már megszokták, hogy a kismamák "érdekesen totyognak be" a szülészetre). ;)

Ha nagyon tanácstalan vagy e téren, szerintem kérdezd meg a dokidat vagy valamelyik szülésznőt, hogy ilyenkor mit tegyél!


Boldog babavárást!

2009. szept. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!