Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha othon megy el a magzatviz...

Ha othon megy el a magzatviz mit tesztek a bugyitokba a korházig?

Figyelt kérdés
Elég egy sima éjjeli betét vagy feltétlenül inkontinencia betét kell? Tapasztalatok ?
2009. szept. 4. 17:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha majd ilyen helyzetbe kerülsz, fel tudod mérni simán, hogy milyen erősségű a folyás, és mit kell használnod.

Nekem pl. csak szivárgott a magzatvíz, az is csak szakaszosan. Vagyis 10 percenként távozott egy jó adag. Míg a kórházba értünk elég volt egy éjszakai betét. De ha úgy ítéltem volna meg, volt kéznél Tena meg törölköző is. Mikor rájöttem, hogy ez már a szülés lesz, kicsit pánikoltam, de aztán simán átgondoltam, felmértem a helyzetet. Szerintem te is el tudod majd dönteni, hogy épp mi esik jól és mi hasznos! Csak legyen kéznél több lehetőség az utolsó időkben, ki tudja, mikor kell!:) Szép szülést!

2009. szept. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!