Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés napján (amennyiben nem...

Szülés napján (amennyiben nem progis ill. Tervezett indításos volt) voltak erre utaló jelek, megérzéseitek, furcsaságok amiből utólag v már akkor is tudni lehetett (volna) h aznap szültök?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 37 hetesen 2 napig szörnyen fájt egy ponton a hátam közepe! De mintha szúrnák! Aztán csak elfolyt a magzat víz! Könnyű szülést és jó babázást kívánok!
2013. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anyács ***** válasza:
Én egész este pisilni jártam, éjjel 2kor elfolyt a magzatvíz :)
2013. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én utolsó éjszaka már nagyon rosszul aludtam, reggel még panaszkodtam is a férjemnek, hogy sokáig már nem bírom. Keménynek éreztem a hasam. Délben elfolyt a magzatvíz, 17.35-kor megvolt a baba :) (Délelőtt még nem golndoltam)
2013. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, 38+4 hetes voltam
2013. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az elsővel istentelen jóslóim voltak, szülés hajnalán utoljára egy nagyot huncutkodtunk a férjemmel, nyákdugó el, és elkezdtem fájni, de mintha csak dögönyöznék a hátamat, aztán valami elkezdett csordogálni.

Lányomnál meg annyira jól aludtam az éjjel, előtte napokkal mint a sózott kukacka, se a kicsi, és én se amúgy se aludtam:) innen tudtam, hogy itt szülés lesz, következő éjjel pikk-pakk meglett a kicsi.(még jó hogy vaklármával bementünk a khba(azt hittem elment a magzatvíz), mert nem értünk volna be:))

2013. febr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bár én progis császárral szültem, de még műtét előtt elfolyt a magzatvíz, így is úgy is megszületett volna aznap! :)


Szóval akkor már 41+2 hetet tapostam, és szülésnek semmi jele nem volt, a doki még előtte nap is mondta, hogy nyugi, már tuti nem fog beindulni előtte, mert annyira merev volt a méhszáj, hogy azt mondta, ő ilyent még nem látott ennyi idős terhességnél. Így én teljes nyugalomban (már amennyire egy műtét előtt ez lehetséges) hajtottam álomra a fejem és számomra is meglepő módon úgy aludtam, mint a bunda, még egy éjszakai igaz nyári csattogós vihart is úgy átaludtam, hogy reggel csodálkoztam, hogy esett az eső éjjel. Na előkészítettek műtétre, már a műtőben vártuk a doki, amikor egyszer csak egy pukkanás és elfolyt a magzatvíz. :))

Előtte soha nem volt egy darab jóslófájásom sem, teljesen jól éreztem magam még utolsó héten is, már amennyire lehetett egy 4 kg 20 dkg-os babával a hasamban. :)

2013. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!