Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyivel állt...

Szülés után mennyivel állt helyre a gátizmotok? Mikor lesz újra a régi?

Figyelt kérdés
5 hete szültem, de sajnos pisilés közben megfigyeltem, hogy sajnos még nem tudom megállítani a pisit :( Ez meddig lesz így? Napközben próbáljam tornáztatni a gátizmokat? Mit kell csinálni? Magától is helyreáll?
2009. szept. 6. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 hetes kontroll után kezdtem (vagyis folytattam az intimtornát) én a Kriston Andrea könyvéből csináltam, de van hogy kimaradnak részek, meg napok is van hogy kimaradnak :/ szóval nem vagyok elég rendes, de első babám születése után egy jó 3-4 hónappal nem volt már ilyen hogy ne tudtam volna megállítani a sugarat vagy hogy elcseppenne.

Szóval számít a torna az biztos, de azért magától is helyreállnak a dolgok szép lassan.

5 hét még adj egy kis időt magadnak!

2009. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%

Miért kell megállítani a pisit? Nekem szülés előtt sem ment nagyon... :-))

Nekem nagyon hamar hejrejött-ami alatt azt értem, hogy nem fájt, nem volt érzékeny, nem is éreztem, hogy van. De hogy ez most 3 hét volt, vagy 5, arra már nem emlékszem...

A torna csak jót tehet vele!

2009. szept. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!