Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tennél ha a fogadott...

Mit tennél ha a fogadott orvosod nem ért volna be a szülésre és csak elnézését sem kér?

Figyelt kérdés

9 hónapig jártam a magánrendelésére,felkértem.Reggel 8kor indult a szülés,rögtön hívtam,azt mondta a kórházban találkozunk,fél 1 kor lett meg a baba,a dokim fél 2re ért be..

A kiírt napon szültem,hétköznap.


2013. febr. 14. 20:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Utolsó teljesen igazad van:)

Óriási szerencsémre egy iszonyú rendes doktornőt fogtam ki,utána is minden nap meglátogatott nekünk,pedig akkor láttam először,egy fillér nélkül

2013. febr. 14. 22:22
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem mondta a dokim, hogy ha kedd vagy csüt délután szülök, nem tud ott lenni, mert magánrendelésen van.

2 hónapja szültem.

Egyébként nekem sem ért be, mert este 3/4 6-kor elfolyt a magzatvíz, 6-ra itt volt a mentö, 6-15-re a kórházban voltunk. az ügyeletes hívta a dokimat, de ő nem vette fel. 6-30-kor meglett az A baba, 5 perccel később a B baba, (természetes szülés volt), épp ekkor hívta az ügyeletes dokit vissza a sajátom, hogy mi van, épp abban a pillanatban sírt fel a 2. babám.


Szóval igazából én voltam túl gyors, még a férjem is arra ért be, pedig jött utánunk kocsival, hogy apuka, ott vannak, fényképezzen.


Furi 1 dokid van, annyi biztos.

2013. febr. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát nem adnék egy fillért sem. Őszintén én most kismama vagyok hétfőn lemondta az orvosom mert szülést vezetett és ha szombaton is lemondaná akkor sem sértődnék meg. Előfordul. Az ha szülés miatt mondja le az időpontot. Viszont én pénzt nem adnék neki.
2013. febr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Soha nem szoktunk szülésre előre pénzt adni!!! Pont az ilyen esetek miatt. Bármi miatt is nem tudhat megjelenni a szülésen. Ő is ember, beteg is lehet. Nem csak mulasztás miatt hiányozhat. Az egy dolog hogy a vizsgálatokkor folyamatosan fizetsz neki. Kifizeted az akkor nyújtott szolgáltatást. De pont ebből fogja tudni, hogy ha minden vizsgálatkor fizettél neki (magán orvosnál), akkor a szülésnél is fogsz. Tehát várja a pénzt, így meg is fog jelenni a szülésnél. Tudja hogy a munkája kifizetődő lesz. Ha mégsem, jelenik meg akkor lecsúszik a lóvéról, és az kapja akinél szültél. Ezt ő is tudja. És te sem bukod el a pénzed. Mert vissza követelni nem tudod, ha zsebbe ment az összeg. Jó tanulópénzt fizettél.
2013. márc. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!