Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár most akkor hogy is...

Császár most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
több helyen olvastam hogy van újfajta módszer a császármetszésnél és hogy ennél nem olyan fájdalmas,gyorsabb a gyógyulás? ki mit hallott erről? esetleg tudja valaki hogy a sote 2-n melyiket csinálják?

2013. febr. 20. 11:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszönöm 2-es, akkor ezek szerint a sote2-n is igy megy, akkor van rá remény, hogy nem lesz olyan borzasztó. kinél szültél, katétereztek? mennyi idő múlva keltél fel, könnyen tudtál a babával foglalkozni?
2013. febr. 20. 15:46
 12/14 anonim ***** válasza:
5ös vagyok,és a péterfyben szülök,pont annál a dokinál aki behozta ezt a császárt magyarországra:) ő császározott már 10 éve is ezzel a módszerrel.
2013. febr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én Ruscsák Mihálynál szültem.Kaptam katétert de mikor betették akkor már elvoltam érzéstelenítve szóval nem éreztem,mikor kihúzták az egy pillanat volt ugyhogy az se volt vészes.8órát voltam az örzöbe olyan 7óra elteltével keltem fel akkor mosakodtam meg ilyenek.Én 1ágyasba mentem szval a pici tényleg nonstop velem volt,de maximálisan eltudtam látni.Fájdogált a hasam de nem volt annyira vészes,inkább a sétálás volt gáz,de az se annyira h ne lehessen kibirni.:)
2013. febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én a Péterfyben szültem ezzel az új fajta császárral, (sűrgősségi volt) semmi negatív élményem nincs róla az egyetlen kemény dolog az a 4 óra múlva történő felkelés, az kicsit nehezen ment de másnap már járkáltam és mire hazamentünk a kórházból majdnem teljesen jól voltam, a seb csak akkor fájt ha nevettettek, és most 1 év után már alig látszik, ja és nem hasnál vágtak, úgyhogy a bikini simán eltakarja a vágást. Nagyon profi munka volt.
2013. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!