Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vácon hogyan zajlik a programo...

Vácon hogyan zajlik a programozott császár? Be kell előtte feküdni, vagy aznap mész be? A katétert csak érzéstelenítés után rakják fel?

Figyelt kérdés
Várom a tapasztalatokat!
2013. febr. 21. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek volt programozott császárja Vácon, és őt pénteken befektették, majd hétfőn műtötték.

De dokifüggő, hogy mikor fektetik be a kismamát.


Nekem sajnos császárom lett (nem programozott), mert nem tudtam megszülni a lányomat, de még műtét előtt (érzéstelenítés előtt) feltették a katétert.

2013. febr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A programozotthoz nem tudok hozzászólni de nekem is sürgős császárom volt most 11-én a lányom nyakára tekeredett a zsinór mint kiderült de a katétert érzéstelenítő nélkül kötötték be...mondjuk én nem éreztem h fájt volna kicsit kellemetlennek mondanám csak de lehet h a stressz miatt nem éreztem sok mindent belőle mert egyik pillanatról a másikra történt nálam minden reszkettem minden porcikámban szóval passz...de nekem az érzéstelenítés se fájt egyáltalán amit a gerincembe kaptam...de ami néha előjön fejfájás császár után na az engem 3 napig kínzott...esküszöm az olyan kegyetlen fájdalom h soha még a legutálatosabb ellenségemnek se kívánnám borzasztó...ha legközelebb szülnék császárral is ettől félnék a legjobban h újra át kellene élnem ezt a szönyű fejfájást... :/
2013. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok: a fejem nekem is fájt, de kegyetlenül. Soha olyan fejfájást nem éreztem még. Hányingerig fájt a fejem, nagyon rosszul voltam. "Vicces", mert én sem gondoltam volna, hogy ez lesz a legrosszabb, és nem is maga a műtét...

De legalább látom nem vagyok egyedül.

Egyszer valakinek meséltem, és sík hülyének nézett, mert neki császár után nem fájt a feje, nem is értette miről beszélek.

2013. febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor tudod mi is az a fájdalom...hihetetlen komolyan azt leírni nem lehet h mennyire fáj és tényleg szó szerint annyira h legszívesebben hánynál de még ahhoz sincs semmi erőd...én ott voltam már h inkább akasszanak fel vagy vmi mert én ezt nem bírom tovább...hidd el én nem nézlek hülyének emiatt átéltem én is és soha többet nem akarom...és valóban a hasam feszülése a műtét után járó dolgok nem voltak egyáltalán rosszak mint a fejfájás...van akinél ez kijön van akinél nem az a szerencsésebb akinek soha nem kell átélnie...

második válaszoló voltam

2013. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem előző nap délben kellett befeküdnöm.

Katétert előbb tették fel az infúzióval együtt. jóval később volt az érzéstelenítés

fejem nem fájt

2013. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, bocsi nem figyeltem, hogy vác...
2013. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!