Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mindenki meg...

Szülés után mindenki meg tudta várni a bűvös 6hetet?

Figyelt kérdés
9hónap alatt sem voltunk együtt...nagy a kísértés! :)
2013. febr. 23. 22:51
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Látom,ma már volt ilyen kérdés,bocsi.
2013. febr. 23. 22:54
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Én nem bírtam volna szexelni abban a tudatban, hogy ott benn lehet, hogy még nincs rendben minden. Nem gyógyult be a seb, vagy akármi. Sajnos ki kell bírni. Én vígan mentem a 6 hetes kontrollra, gondoltam na ma végre szexelek egy jót. Erre elküldtek, hogy kérjek időpontot, így csúszott még 2 hetet.
2013. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Császárral szültem.
2013. febr. 23. 23:02
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Húú, én még a bűvös másfél évet is kivártam, annyira nem kívántam a szexet, teljesen felborult a hormonháztartásom. :D
2013. febr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Én is császárral szültem, ugyanúgy ott van a seb belül.
2013. febr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem a gátsebre gondoltam.
2013. febr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mi most tartunk 4 hétnél, egyenlőre bírom... :) Többek között azért is, mert még mindig van bent varratom, meg gondolom nem véletlen hívta fel a figyelmemet a doki a 6 hétre. (Méhszájrepedésem, gátmetszésem, repedésem is volt..)Inkább kivárjuk, meglátom, kontrollon mit mond. Mondjuk még szülés előtti éjjel is együtt voltunk a férjemmel, úgyhogy bírjuk, bírjuk :) Én ráadásul elég hulla is tudok lenni estére, örülök, ha bedőlök az ágyba...remélem, mire oda jutunk, lesz energiám.
2013. febr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

4 hét után óvszerrel. Nem okoz fertőzést ha sértene bármit nem esne jól.

Csak ésszel..

2013. febr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
En is csaszarral szultem. Mi sem szexeltunk a terhessegem alatt- el voltunk tiltva....a ferjem volt aki varta a buvos 6 hetet!!! En rettegtem attol, hogy ujra teherbeesem. Aztan beadtam a derekam de nekem annyira fajt! Mintha eleven husomba vagott volna bele....majdnem masfel evig fajt. Mostmar ok minden szerencsere. Varjatok meg a 6 hetet. Ha a doki ramondta az ament csak akkor vagjatok bele a hancurba.
2013. febr. 24. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
3HET sima szules se gatmetszes se repedes de eghmutetem volt a placenta miatt 3het mulva mar nem vereztem igy belevagtunk.en megkerdeztem szules utan azt mondta a doki ha nem verzek akkor lehet.Aferjemnek nagyon fontos azert kerdeztem meg.
2013. febr. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!