Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mindenki meg...

Szülés után mindenki meg tudta várni a bűvös 6hetet?

Figyelt kérdés
9hónap alatt sem voltunk együtt...nagy a kísértés! :)
2013. febr. 23. 22:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. febr. 24. 08:59
 12/17 anonim ***** válasza:
én azt sem bánnám ha soha többet nem kellene szexelni.imádom a férjem,8 hónapos a kisfiam,természetesen szeretkezünk is rendszeresen,és még élvezem is,de mikor hozzá kell kezdeni....ezerszer jobban csinálnék bármi mást...:-( remélem el fog múlni...
2013. febr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Bvos 3 hónapot vártunk. Veszélyeztetett voltam, terhesség alatt nekünk is tilos volt. Természetesen szültem vágással, repedéssel és a varratok még 12 hét múlva is voltak... Azóta minden rendben :)
2013. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen, mindháromszor. Pontosan hat hét múlva mentem vissza mindig, előtte 1-2 héttel nem is voltam még egyáltalán olyan testi-lelki formában, hogy gondoltam volna rá.
2013. febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%

Hát, nekem semmi kedvem nem volt 6 hét után szexelni. Őszintén szólva, a fiam egy éves koráig kb 4-5 alkalommal voltunk együtt a férjemmel. A lányom 11 hónapos, de most is meg tudnám számolni egy kezemen az alkalmakat. Úgy tűnik, nálam ilyen erősen hat a prolaktin a nemi vágyra. Másoknál nem, azok szerencsésebbek ebből a szempontból.

De én viszont terhesen voltam nagyon szexéhes. Érdekes, ki így, ki úgy. :)

2013. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha már 9 hónapot vártatok, ezt a néhány hetet szerintem igazán ki lehet bírni, elvégre nem vagyunk ösztönlények.

Mi is el voltunk tiltva a terhesség alatt. A szülés utáni hetekben annyira fáradtak voltunk mindketten a férjemmel, hogy nem volt jellemző, hogy ezen járjon az eszünk, ha a babám hagyott nekünk egy kis szabadidőt, azt inkább alvásra használtuk :) Így lett végül a "bűvös" 6 hétből 2 hónap. Pedig én ugyanúgy kívántam a dolgot, de hát el voltunk foglalva mással, egy ideig eléggé ritkultak az összebújások. Aztán később helyreállt a megszokott rend :)

2013. febr. 25. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 krisztina24 ***** válasza:

Szia!

Pár nappal a 6.hét lejárta előtt megpróbáltuk,és nem bántam meg :) Nagyon akartam,természetesen óvatosak voltunk,de semmi gond nem volt.

2013. febr. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!