Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában a...

Zsuka01 kérdése:

Szült valaki mostanában a székesfehérvári kórházban?

Figyelt kérdés

Mi történik az előkészítőben? Vajúdóból ki lehet menni apukához? (Azt tudom hogy ő nem jöhet be). Saját hálóingeben kell szülni vagy adnak? A csecsemős nővérek tényleg annyira bunkók?

Minden információt szívesen fogadok, mivel mikor szülőszoba látogatásra szerettünk volna menni elmaradt, utánna pedig elrendelték a látogatási tilalmat, így lehet már nem is lesz alkalmunk megnézni a szülészetet.

36 hkm



2013. márc. 1. 09:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

2 babát szültem ott, 2010 ben és 2012 ben. A 2010 es szülésnél úgy volt ahogy előttem is írták becsöngettem bementem, átöltöztem saját hálóingbe megvizsgáltak felvették az adatokat utána a vajúdóban ctg-t csináltak vagy 20-30 percig addig a férjem kint várakozott.

Után kerültem a szülőszobára nagyon jó volt mert normális szülésznőket fogtam ki, engedtek zuhanyozni sétálni nagyon normálisak voltak, csak akkor kellett lefeküdjek mikor már jött a lányom feje. Utána is nagyon aranyosak voltak.

A csecsemősök közül volt 2-3 aki nagyon szimpatikus volt, a többi viszont borzasztó gáz.

A másik szülésemnél nem voltam ilyen szerencsés egy nagyon rossz szülésznőt fogtam ki aki végig csak fektetett nem engedett felkelni cs.szegetett ha meg mertem fordulni és arrébb ment az ezer éves gagyi ctg érzékelője ( a gumija olyan laza volt hogy nekem kellett fogni vajúdás közben!!!) emiatt hogy nem engedtek felkelni (pedig semmi baj se volt a szívhanggal) lassan haladt a szülés is. A szülésznő a magánügyeit intézte fennhangon a telefonján (vmi hiteltartozása volt...) azt se nagyon vágta hol tart a szülés, aztán jött az orvos ő mondta meg mi a helyzet "odalent" mikorra lesz baba kb. Meg se próbálta a gátvédelemet, Szülés után pedig órákat könyörögtünk neki hogy cserélje ki a lepedőt alattam esze ágában se volt. Úgy is mentem át az osztályra hogy egyszer se cserélt semmit.

A csecsemősök között szintén volt egy két idióta nem tudok jobb szót rá, idősebb nőci aki ilyen iszonyú katonás stílusú volt, folyton belekötött vmibe. Mindegy, túl voltunk rajta. Most terhes vagyok, tuti fogadok szülésznőt.

2013. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!