Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnátok olyan Kecskeméthez...

Tudnátok olyan Kecskeméthez közeli kórházat mondani, ahol csinálnak EDA-t?

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

Magánkórházak, jó sok pénzért. Amúgy nagyon sok kórházban nem adnak fájdalomcsillapítót. Úgy hallottam nem is nagyon jó, mert tompíthatja a fájásokat is, nem érzed, mikor jón a tolófájás. Ha ennyire félsz a szüléstől, akkor esetleg beszéld meg az orvosoddal, hogy csináljon császárt, plusz pénzért megteszik, de fogadott doki kell hozzá.

Amúgy én kétszer szültem fájdalomcsillapító nélkül, én is féltem, de túléltem, amint kint van a baba, minden fájdalmat elfelejtesz. De 6 hetesen kár ez miatt aggódnod még.

[link]


Itt biztos kapsz EDA-t, de nagyon drága.

2013. márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Rose-ban 800 ezer forint a szülés + az EDA még 100 valamennyi, az nagyon húzós!

Akkor inkább a doki zsebébe dugj egy borítékot, negyed annyival megúszhatod, sőt!

2013. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Bocs, a császár annyi, a hüvelyi szülés 500valamennyi "csak" :)
2013. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mennyi?!

Ezek hülyék? Mi kerül itt ennyibe?

2013. márc. 1. 18:30
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A sógornőm szült nemrégen ő valami gázt kapott, azt mondta jobb volt a vajúdás, de a végén már ezt sem kapta, mert akkor nem tudott volna tolni! És ezt is csak az kapja, akinek fogadott orvosa van! Úgy tudom más nincs! Egyébként nem tudom, hogy van-e olyan orvos Kecskeméten aki kérésre végezne császármetszést! Ha van akkor ő engem is érdekelne!
2013. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam császárra, de arra azt mondták az sokkal tovább és jobban fáj utána. Már teljesen össze vagyok zavarodva, hogy lenne jobb?
2013. márc. 1. 18:41
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
5.vagyok. A sógornőmnek volt mindkettő és őt százszor jobban megviselte a hüvelyi szülés,mint a császármetszés! És nem csak a fizikai dolgokról beszélek! Hamarosan mi is szeretnénk babát és én addig fogok menni míg nem találok egy olyan orvost, aki elvállalja a császármetszést! Különben meg szerintem egyén függő!!!
2013. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7-es

Te biztos olyan gazdag vagy, jó neked

2013. márc. 1. 18:47
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is császárral szültem, szuperül voltam utána, 6 óra után felkelhettem, az egy kicsit nehézkes volt, még másnap is sajgott kicsit, de aztán utána minden szuper volt:)

Nem volt gátmetszésem/repedésem, nem voltak "lekaparom a falat" fájásaim és egy csodaszép, fájdalommentes élmény marad a szülésem :)

Egyébként Kecskemét közeli kórházat nem tudok, de Pesten többet is, sőt olyan dokit is aki csinál császármetszést kérésre:)

Ha gondolod, priviben elküldöm!

2013. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kedves kerdezo, nem hulyek, hanem olyan korulmenyek vannak a klinikan amikert ennyit kernek el. Nem kotelezo igenybevenni, es persze nem atlagkeresetre van kitalalva. De van olyan kismama, aki a terhesseg+szules alatt is kiperkal ennyit vagy meg tobbet is a sima sztk-s dokinak, noverkenek, csecsemosnek zsebbe, hogy kapjon egy kis emberseget. Es attol meg nem lesz tisztabb a korhaz vagy finomabb a kaja. Akkor mar inkabb olyan helyen fizessem ki ahol van ertelme is.


Hogy a kerdesre is valaszoljak, egyaltalan nem biztos hogy masik korhazba kell menned, ha a helyi korhazban van anesztes aki a csaszarhoz adja be a spinalist vagy az edat, akkor meg tudod erdeklodni hogy mik a feltetelek...es altalaban egy kis boritekkal minden elintezheto. 6 hetes terhes vagy a masik kerdesed alapjan, meg az is lehet hogy mire oda jut a dolog addigra nyiltabban fognak ehhez hozzaallni, es meg csak intezkedned sem kell.

Sok sikert es boldog babavarast!

2013. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!