Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek otthon folyt el a...

Akinek otthon folyt el a magzatvíze, hasmenése volt és mentővel ment be, válaszolna?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok és hasmenésem van.Autónk nincs,igy csak mentővel tudnánk bemenni a kórházba ha elfolyik a magzatvíz.Nagyon félek ettől,eleve h mentő és h itthon indul el minden.Na meg ez a hasmenés.Én nem tudom sokáig tartogatni,ha kell akkor kell.És aggódok,hogy a mentőbe nem tudom majd vissza tartani.Még ülve lehet h menne valahogy,de fekve?Védőnő mondta,hogy ha elfolyik a magzatívzem egyből feküdjek le és h a mentősök is fekve visznek be.

2013. márc. 2. 09:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

itt 4 hetente van uh

volt 32 hetes is,majd 36 hetes is és azóta pedig 37 hetesen is volt,a flowmetriát nézi mindig,neked nem?

2013. márc. 2. 20:40
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy pillanatig se aggódj, azon, hogy mi lesz a mentőben. Nagy kaland, ha ne adj isten hasmenésed van. Van ágytál, minden megoldható és nem lesz gond. Történnek a mentőben durvább dolgok. Szólj előre, h ez van és fel fog rá készülni az ápoló. Utána meg berongyolnak veled a kórházba. Ne legyen szégyenérzeted, ez a munkájuk.


Üdvözlettel

Egy mentő

2013. márc. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 magi085 ***** válasza:

nekem nem néznek semmit már uh-n. a 32.héten volt sulybecslés megvizsgált a doki és azóta semmi.nst volt múlt héten. panasz nem volt azt mondták feleslegesen nem vizsgálgatnak. most kedden megyek megint nst-re dokihoz már nem is kell mennem. ha egyben maradok akkor 9-én szintén nst magzatviz mintavétellel....

azért lehet kedden megnézetem a fekvését. eddig fejvégü volt de néha ugy érzem mintha keresztbe fordulna.

2013. márc. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!