Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor szűkül össze véglegesen...

Mikor szűkül össze véglegesen a hüvely szülés után?

Figyelt kérdés
A hathetes kontrollvizsgálat után együtt voltunk a férjemmel, de a tág hüvely miatt nem éreztem semmit, csak a gátsebnél volt kellemetlen.
2008. jún. 8. 07:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Most lepontozhat mindenki aki akar, de a gátvágás mellett ez a legnagyobb félelemem a szüléssel, azaz utánnal kapcsolatban. Ezért szeretnék császárt, amire van is esélyem, mert a méhlepényem lent van. Tudom, vannak szerencsések, akiknek visszaáll, de nem egy ilyet hallottam mint a te problémád, sőt a barátnőm másfél éve kínlódik, pedig már mindent megpróbált!:( Kezd az intimtornával, és ha semmi nem fog segíteni az idők során, marad a hüvelyplasztika.:(

Utálom egyébként, hogy mindenki isteníti a normál szülést, ezt a részét meg eltitkolják, és nem beszélnek róla, csak azok páran, akik sikeresen megúszták!

2008. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem az első szülésem után teljesen szétszakadt a gát és a hüvely is teljes hosszában. Több rétegben össze kellett varrani, nagyon sokáig fájt, de 3 hónap múlva már teljesen összehúzódott, utána nem volt gondom a szexel sem. A második szülésemnél nem sérült meg a gát sem meg a hüvely sem csak a gátmetszésem volt pedig csaknem 4 kg-os babát szültem, és szülés után 2 héttel már egyátalán nem fájt a seb. 2 hónapja szültem és a hüvelyem ismét a régi, semmi gond nincs vele. Szerintem intim tornával sokat javulhat.
2008. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!