Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A programozott császárt a...

A programozott császárt a kiírt idő előtt kb. hány nappal végzik?

Figyelt kérdés
Még nem aktuális, csak érdekel. Van egy függőleges 20 centis vágás a hasamon egy nagy műtét miatt. Valószínűleg császáros leszek emiatt, ekkora heggel. Olvastam hogy a császárosoknak is hegszétválás megelőzése miatt korábban kivehetik a babát. Mennyivel korábban?
2013. márc. 13. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb 2 héttel előtte.
2013. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló műtéti sebem van mégsem kellett emiatt császározni. Mondta is a dokim h ha arra kerülne a sor bajban lenne h milyen irányba vágjon. Szerencsére nem kellett ezen gondolkodnia.
2013. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha addig nem válik szét a heg, akkor már szüléskor sem fog.
2013. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem programozott császárom lesz magas vérnyomás miatt a 39. héten.
2013. márc. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

25-ére voltam kiirva,20-án megcsászároztak a szivem+vérnyomás miatt.

Heg nekem is volt más műtét miatt a hasamon nagy+vekbélnél is heg,de emiatt nem császároztak volna meg,nem lett bajuk a hegeknek,pedig óriási hasam volt

2013. márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves 5., a régi heged hogy nézett ki a terhesség után, mennyire viselte meg, ugyanúgy összehúzódott a bőr?
2013. márc. 13. 16:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a hegszétválás veszélye a méhen lévő hegre vonatkozik. Nem a hasfalon lévő hegre.


egy császáros anyuka

2013. márc. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Méhes" heg a lényeg.

Én 25-re voltam kiírva, 22-én műtöttek volna, csak beindult 21-én spontán, így végül is megműtöttek 21-én.

A hegvastagságot figyelik, indok a viszonylag korai császárra.

Nekem még 18-án is 5 mm volt, hála az égnek nem kellett ez miatt aggódnom.

2013. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


Szélessége megnyúlt,de nem lett baja,2 évvel korábbi heg volt,a vakbél 5 évvel császár előtti.

Mire fél éves lett a lányom,tornával ugyanolyan lett a hasam mint előtte,csak mégegy heggel több.

2013. márc. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!