Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 napja olyan álmos vagyok...

3 napja olyan álmos vagyok hogy végigtudnám aludi a napot. Tegnaptól nagyon sokat járok nagy wc-re. Mennyi napom lehet még ha ezek szülés előjelei?

Figyelt kérdés
Ma is olyan hasmenésem van,és hányingerem.Nagyon örülnék ha már a szülés előjelei lennének,mert június 9-re vagyok kiirva,de még semmi,csak jóslófájások.Köszönöm a válaszokat.
2008. jún. 9. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor pihend ki magad, mert szerintem nincs sok hátra, aludj amennyit csak tudsz, utánna úgyse lesz rá lehetőséged!
2008. jún. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor mára vagy kiírva...

Én szombatra voltam, de még egyben vagyok zárt méhszájjal...

És ilyen tüneteim már hetek óta vannak, én is azt hittem már sokszor, hogy szülök. Van hogy alszom egész nap, van hogy 3X megyek hasmenéssel WCre, de még semmi...

Lehet közvetlen előjel, de azért ne igyál előre a medve bőrére:-)

Sok sikert:-)

2008. jún. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csütörtök óta vagyok így.18-ra vagyok kiírva.Az első ilyen napokon azt hittem napokon belül megyünk szülni.Lehet ettől még túl is hordjuk.Sok már biztos nincs vissza,ez boldogítson a türelmetlenebb órákban.:)
2008. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!