Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem indul már be a szülés?

Miért nem indul már be a szülés?

Figyelt kérdés

40+3 hetes kismama vagyok és elég gyakran keményedik a hasam,ma végre először voltak enyhe fájásaim, de rendszertelenül. Tegnap volt magzatvíz vizsgálatom, ami elég kellemetlen volt. Azt hittem, hogy beindítja a szülést, de nem. Ma kitakarítottam a lakást, de most sincsenek fájásaim. :( Mit tegyek még, hogy beinduljon? Nem szeretném, ha indítanák.

Köszi!


2009. szept. 15. 15:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szex:D

Amúgy nem tudom, nekem sem indult be, befektettek, másnap indították volna, és valószínű a félelemtől, h indítják, beindult magától:) Egész nap, mikor készültem, h megyek a kórházba, kértem a kicsit, h csomagoljon ő is, és jöjjön, és hallgatott rám, pont megúsztuk:)

2009. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg először is. Minek akarod erőltetni? Elhiszem hogy már fárasztó a nagy pocak, súly, túl lennél már rajta... Hidd el biztos ki fog jönni, bent nem marad! A szex segíthet ha nem tiltott el a dokid, de azért óvatosan.
2009. szept. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Jó lenne szexelni, de a párom nem szeretné a nagy pocakom miatt. Hát nem túl szexi. Meg a másik, hogy nagyon félti a babát. :(
2009. szept. 15. 16:00
 4/20 A kérdező kommentje:
Tegnap nézték a magzatvizet, tiszta volt. Félek, hogy esetleg holnap is elvégzik ezt a vizsgálatot és nekem ez olyan kellemetlen élmény volt...
2009. szept. 15. 16:02
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Szia! én 8 nappal vittem túl a fiamat, 5 amnioszkópiám volt:(. egyik sem indította be. majd a gyerek eldönti mikor akar kibújni, bennt úgysem marad. Nekem inditották a szülést, mert az utólsó amnioszkópián már zavaros volt a víz. Már nem sok van, de teljesen átérzem amit most Te. Könnyű szülést!
2009. szept. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, nekem 3szor nézték, kellemetlen, ez igaz.

Ne félj, ha megindítják, biztos, h akkor fogják, ha baj van. Engem mindig vigasztaltak, h nagyon jól érzi magát odabent, azért nem jön ki:) De amúgy megértem, én is nagyon féltem, fel a fejjel, nemsokára a kezedben foghatod:)

2009. szept. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igyál meg egy deci bort /nem hülyeség, nyugodtan megteheted/ és vedd rá a párod valahogy egy kis szexre. GARANTÁLT, nekem 2szer bejött:-)
2009. szept. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor inkább a párja igya meg a bort. Próbáld meggyőzni, h ez nem káros a magzatra.

A mellbimbó izgatása is megindíthatja a szülést, lehet, h nem is kell eljutnotok az igazi akcióhoz:)

2009. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
16:51-es vagyok: a "bába koktélban" is van minimális alkohol, mivel tágulnak az erek, mint a szex alatt is a szapora szívverés miatt. Ez az ok.
2009. szept. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Értettem, csak h az apuka nemigen akar ráállni, és ezért írtam, de akkor legyen, is-is, mindketten igyanak, legalább jókedvük is lesz szülés közben:)
2009. szept. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!