Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha elmegy a magzatvíz akkor...

Ha elmegy a magzatvíz akkor már előtte is vannak fájások, vagy csak utánna jelentkeznek?

Figyelt kérdés
39 hetes kismama.Köszönöm a válaszokat.
2008. jún. 9. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5 perces fájásaim voltak, mikor szivárogni kezdett a magzatvíz. Illetve nem is nevezném fájásnak, mert olyan mensi előtti fájdogálásnak nevezném. De mégis az volt. Mikor egyre nagyobb lett a folt a nadrágomon akkor mentem be a kh-ba. Könnyű szülést Neked!
2008. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Könyvforma szerint a vajúdás ideje alatt folyik el a magzatvíz. De gyakran előfordul, hogy így indul a szülés folyamata. Jóslófájások-rendszertelen méhösszehúzódások- megelőzhetik már az előző estéken.Ha elfojik a magzatvíz feltétlenül szülőintézetbe kell menni. Ebben az esetben ne várj fájások megindulására, előbb-utóbb jelentkeznek.
2008. jún. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! nekem el kezdett szivárogni a viz, és nem volt egy fájásom sem. Azért is lettünk császározva, mert miután megrepedt a burok 4órával később sem volt semmi fájás. (infúzió ellenére sem)

Szóval egyéne válogatja. nekem van egy 19hós kisfiam és NEM TUDOM milyen szülni! :)))

2008. jún. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én éreztem egy pukkanást hajnali fél 1-kor. Aztán folydogált a lábamon valami. Utána lezuhanyoztam, felöltöztem, elindultunk a kórházba. Útközben kezdett jelentkezni enyhe mensiszerű fájdalom. Az erősebb már csak akkor, amikor benn a kórházban vették fel az adataimat. Könnyű szülést kívánok! 3,5 hetes kislány anyukája.
2008. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!