Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után milyen betétet...

Szülés után milyen betétet javasoltok?

Figyelt kérdés
A Tena Lady mini plus csomagolásán azt írják, hogy 2.3 dl folyadékot képes befogadni. Az extrát ajánlották sokan, de az meg fél liternél is többet! Ilyen sok vérre kell számítani? Tena fix (bugyi) bevált valakinek?

2013. márc. 23. 13:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Változó, hogy ki mennyire vérzik, és meddig. Én hetekig véreztem nagyon erősen császár után. Most is császárom lesz, úgyhogy vastag Tenával és több csomag eldobható bugyival készülök.


Erről a Tena fix bugyiról nem is hallottam még, szuper ötlet!!!

2013. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
császár után nekem elég volt egy sima átlagos nagyságú betét.3.nap után elég volt a tisztasági.mindenkinél más.de van aki hetekig vérzik.
2013. márc. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hétig Libress éjszakai betétem volt,aztán elég volt a sima is,3 hét végére már csak tisztasági kellett.
2013. márc. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nappalra én az Always éjszakait használtam, éjszakára viszont a Tena Lady extrát (ezt nálunk adták a kórházba). Sima pamutbugyikat vittem, 1 vércsepp sem lett rajtuk.
2013. márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én sima szülés után 7 hétig véreztem. Én a dm saját márkás óriás betétjét vettem. Nekem tökéletesen bevált és sokkal olcsóbb mint a Tena.
2013. márc. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jessa ugye? Abból az extra vagy szuper? Melyik lehetett?
2013. márc. 24. 09:47
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen azt hiszem ez a neve, a méretet nem tudom, én azt vittem a kórházba is úgyhogy szerintem a legnagyobbat vettem, mert nem tudtam mire számítsak és utána is azt vettem, még pár hétig, aztán persze ahogy csökkent kisebbet.
2013. márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a DM és a Müller saját márkás dolgait én is néztem :) Mondjuk a DM-be most van Tena kupon, 700 körül van egy csomag. Lehet veszek 2 félét.
2013. márc. 24. 10:03
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is Jessát vettem. Hosszúkás a csomagolása és kék színű azt hiszem. Most is olyat veszek. Na azt elhasználtam, utána már csal always éjszakait használtam egy csomaggal, majd nappalira váltottam. Viszonylag sokáig véreztem, de szerencsére nem olyan erősen.
2013. márc. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Tena nadrágpelenkát hordtam 2 hétig,mert elég sokat és gyakran vesztettem a vizeletemet is császározás után.Ebből semmi sem folyt ki és biztonságban éreztem magam.Ezután váltottam tena lady-re,majd always night-ra.
2013. márc. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!