Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után milyen betétet...

Szülés után milyen betétet javasoltok?

Figyelt kérdés
A Tena Lady mini plus csomagolásán azt írják, hogy 2.3 dl folyadékot képes befogadni. Az extrát ajánlották sokan, de az meg fél liternél is többet! Ilyen sok vérre kell számítani? Tena fix (bugyi) bevált valakinek?

2013. márc. 23. 13:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az hogy tena lady egy olyan tág fogalom. Ha az összeset nézzük, van belőle 20 féle :(((
2013. márc. 24. 13:07
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én az első babámnál vegyesen használtam tena lady normalt (nappalra) és extrát (éjszakára). Nekem kellet a nagy nedvszívó képességű az első 5-10 napban. Utána már elég volt a sima Always ultra is, de én sokáig véreztem, kb. a 8. héten múlt el teljesen. Tenafixet is használtam (még itthon is az első héten), nekem nagyon bevált. Hamarosan ismét szülök, most is ezt akartam venni, de nagyon felment a tena ára. Most tena lady mini comfortot vettem (azt hiszem 4 cseppes), olcsóbb, mint a normál, de méretre (hosszra) és cseppszámra is olyan, mint a normal, összehasonlítottuk a patikában.
2013. márc. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez igazán hasznos válasz volt!!!
2013. márc. 24. 15:18
 14/15 anonim ***** válasza:
Jó vastag szülés utánit ajánlok!Én nem vittem csak sima betétből a vastagabbat,de nem volt elég.Egyébként nem vagyok egy vérezgetős fajta mensikor,szülés után mégis dőlt belőlem.Szóval biztos ami biztos,vegyél speciális,szülés utánit.
2013. ápr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sajna az a kupon nem jó a nagyobb Tenákra, csak megadott méretekre, amik egy mensire jók, de szülés után nem. Elképesztő mennyiségű vérzésem volt. Nem hittem el előtte, hogy van ilyen, hogy betelik a nagy Tena Extra, de még kevés is volt. Nálam extrém erős vérzés volt, de a szülésznők alapból a legnagyobb Tenákat javasolják.
2013. ápr. 3. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!