Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy hete szültem, rengeteget...

Egy hete szültem, rengeteget sírok mert mindíg elöntenek az érzelmek, a féltés és az öröm, ez már mindíg így lesz?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt, pár hétig én is mindenért sírtam, az örömtől, ha valaki csak kicsit hangosabban szólt hozzám, az aggodalom miatt. Belerázódsz az új helyzetbe, és a hormonok is idővel helyre állnak majd. 9 hós anya, 9 hetes km
2009. szept. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a hormonváltozás és az új élethelyzet miatt van.

Próbálj meg sokat pihenni(persze könnyű mondani:)),ha már lehet majd sokat sétálni a kicsivel a szabad levegőn.Én is így voltam.Decemberben szültem és a bezártságtól teljesen kész voltam egyedül egy új emberkével.Nekem az elzárkózás miatt hónapok teltek el mire jobb lett.Erre a legjobb ellenszer a társaság,beszélgetés.Akkor lettem még igazán jobban,amikor ráakadtam erre az oldalra és tudtam más anyukákkal "beszélgetni".Kitartás!;)

2009. szept. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nyugi én is így voltam ezzel. Amikor elkezdett sírni a kicsi lányom, abba a pillanatban én is rákezdtem. Ha nem sikerült vmi elsőre, mindig elsírtam magam, hogy nem vagyok anyának való. Néhány hét múlva ez megváltozott. 23,5 hós kislány és egy 34 h kislány anyuja. :)

2009. szept. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj! Én mikor férjhez mentem, hónapokig sírtam a boldogságtól, ha ránéztem. Már fel vagyok készülve lelkileg, hogy a kicsi fiammal is így lesz, ha kibújik.


22 hetes pocis

2009. szept. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez most nagyon intenzív, de mindíg igy lesz. Régen sose sírtam a filmeken, mióta gyerekem van, a legapróbb dolgokon is elsírom magam. Szánalmas, de nagyon jó is. Olyan szeretetet tapasztaltam meg, amit eddi még soha és ettől jobb ember lettem. Pár hát mulva, persze megnyugszol kicsit, de a határtalan szeretet és aggódás érzése megmarad. Szokj hozzá és örülj neki!

Én háromszor éltem át és csodálatos.

2009. szept. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

37 hónapja szültem és még mindig iszonyat aggódós, féltős és érzelmes vagyok.

Elvileg 3 héten belül fogok megint.

Szóval szerintem ez örökké így marad.

2009. szept. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
EGy darabig igen:-) Én is sokszor elsírtam magam a lányom látványától. Csupán a ténytől , hogy van nekem, hogy bennem nevelekedett, hogy kibújt a kis lukon, és hogy rám mosolyog. Már 15 hós, de még mindig sírok, ha szülést látok, igaz megint 16 hetes terhes vagyok:)
2009. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
DEttó!!! én amint beléptem a házba és megláttam a lufikat virágokat elkapott a sírás, azóta is ha belegondolok hogy mennyit segített a párom a szülésnél és milyen rofi volt, ha rájuknézek ahogy fogja, vagy csak ugy potyognak a könnyeim, bár egyre ritkábban 3 hete született a bébikénk...
2009. szept. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem kb 3 hétig tartott ez az állapot, még reszkettem is. Magne B6-ot szedtem a gyomoridegesség ellen,meg párszor kibőgtem magam a páromnak, aztán lassacskán elmúlt.
2009. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!